Na staveništi byla nalezená misie původních obyvatel z počátku 19. století. Při jejím objevení byl ale probuzen duch s jediným cílem – pomstít se za všechny křivdy, kterých se na indiánském kmeni dopustili běloši. Kromě toho má Buffy starosti i s přípravou večeře na Díkůvzdání, Spike je zoufalý a hladový a Angel potají přijel do Sunnydale. (ArsenalEagle)

Milano33

Za návrat Angela som bol rád, len ma celkom zamrzelo, že sa nakoniec nestretol aj s Buffy. Najväčšiu pozornosť si pre mňa získal bezpochyby Spike. Len tak z ničoho nič si nakráča ku Gilesovemu domu a žiada o povolenie vstúpiť dnu. A ako sa dalo čakať, Giles aj Buffy ho jednohlasne odmietli. Nedôvera bola na mieste a Spikeov nečakaný príchod sa stretol s pochybami. Iba Willow sa ho ako tak zastala. Nakoniec ho však privítali, aj keď pod prísnym drobnohľadom. Vzájomné narážky, ktoré si medzi sebou Spike a Buffy vymieňali, boli nesmierne zábavné. Spikeyho poznámky a hlášky k bitke boli tiež vtipné. Jeho charizma je priam až neskutočné. Spoločná slávnostná večera bola naozaj príjemným záverom. A Buffyin výraz na tvári, keď sa dozvedela o Angelovej krátkej návšteve, bol k nezaplateniu. ()