Poněkud překvapeny byly ctitelky italského seriálu Okouzlení jeho doslova otevřeným koncem. Zřejmě to byl záměr italských tvůrců, aby o to více "navnadili" své divačky na další pokračování, které se rozhodli natáčet bezprostředně po odvysílání první série. Po dvaceti epizodách z první řady se tedy můžeme těšit na dalších dvaatřicet pokračování osudů krásné lékařky Barbary Nardiové, jejího manžela Roberta Ansaldiho, který je zcela ve vleku své matky Cristiny, a ostatních členů velké rodiny, přátel i nepřátel, jejichž soustředným bodem je klinika Life. (oficiálny text distribútora)

igi B. odpad!

Zbytečné protahování už tak >oprudentní< první série... Škoda dalších komentářů - protentokrát i pro všechna další a další pokračování této nekonečné rodinné s(r)ág(or)y po italsku! Nepochopitelné však je, že na obrazovky nám tuhle >nekonečnost< naservírovala ne nějaká >primanova< , ale ta naše >veřejnoprávní< !!! ... - - - P.S. Viděno během času několikero útržků napříč díly všech sérií, myslím dostatečné množství k jasnému zhodnocení... ()

Sarkastic

No, jako je pravda, že těch 8 řad mohli nacpat do jednoho balíčku. Tak mi alespoň naběhnou komentáře. Co k tomu napsat? Tentokrát dávám jen 1* a to za ty rozhovory, kterým jsem se smál, hudba je stejná jako v 1.řadě, takže není důvod ji zohledňovat. ()

xerno odpad!

Ještě větší srašky, než to první - ona ho miluje, ale on jen arogantné kvůli penězům... Zkuste se podívat na jakoukoliv telenovelu, a uvidíte to samý - příběhy o zlých, nebo naivně čestných postavách dobrovolně komplikujících si životy až k faktické nesrozumitelnosti !!!!!!!!!!!!!!! ()

Paity odpad!

Vždy když jsem viděl při nočním brouzdání na internetu v TV nápis Incantesimo 1, 2, 3 .... 946 tak mě bylo jasné, že když to nepřepnu, tak do tří minut usnu batolecím spánkem. Takže jsem honem hledal ovladač, abych odvrátil zkázu. ()

Časové pásmo bolo zmenené