PeteBuck

Prekvapivo celkom slušné. Záporáčka je riadne vyplatlaný týpek s loďou nabúchanou zbraňami (pripomína Scimitar), je riadne šialená, len nechápem, prečo im dáva hodinu. Starý zlatý Khan dál pár minút, táto dáva hodinu, ale tak asi treba dať, aby si Picard dal na čas usporiadať myšlienky. Nechápem, prečo si neurobí rozbor DNA, ktorý určite netrvá 12 rokov a nestojí 3 miliardy, ako keď sa mapovala DNA prvýkrát, ale v 25. storočí určite iba pár sekúnd, ale nerýpme toľko. Raffi ako Bond stojí za prd, jej rodinné hovadinky ma nezaujímajú, ale tak prečo nedať trochu soap opery, ako sme na to zvyklí pri Discovery a inde. Nástup Worfa bol fajn, ale tiež nemuseli 80 % jeho vstupu rozmazať pohľadom sfetovanej Raffi. Dalo sa. ()

cyphercz

Už při sledování traileru na tuto řadu jsem se musel smát nad "cow lick hair" hlavní záporačkou a bohužel po jejím entrée v této epizodě se můj názor nijak nezměnil, villain by měl budit strach či respekt, avšak žoviální vystupování této paní je tak akorát k poklepání si na čelo... stejně tak její loď napěchovaná všemožnými doomsday zbraněmi, není to zkrátka můj šálek vypravečského kafe. Show tak drží nad vodou primárně duo Riker - Picard, zbytek je stále celkem o ničem, zejména pak synek plastikami zdeformované Beverly (a jak jsme zjistili i "Džej Ela") či Raffi a její feťácký quest (alespoň nástup Worfa na scénu byl celkem povedený). 65%. ()

Dr_Virus12

Odstraňte linku s Rafi... Zlepšete to CGI, jelikož to vypadá jak PNG koláž udělaná v malování. Doslova Star Trek Enterprise mělo lepší CGI. A nechte nás si jen užívat hlavní linku. Ta vedlejší mohla úplně vyškrtnout Rafi, a nechat tam jen worfa, ničemu by to neuškodilo. Takhle to je jen vždy zbytečně natahované kdykoliv se přepne na její linku. A co to bylo sakra za hudbu, když ji Worf zachránil. To bylo jak z akčního, hodně špatného animáku, jsem se fakt zasmál. Nicméně je vidět, že s třetí sérií jedou fakt na nostalgii, a aspoň se snažím nám dát něco pořádného oproti těm dvěma předchozím blitkám (pardon... sériím). Zatím je to celkem vykrádačka WRATH OF KHAN, s tím synem atd. nicméně nestěžuju si, je to fresh a líbí se mi to (zatím). Takže uvidíme jak to dál půjde... snad nebudeme do třetice zklamaní. ()

PKD

Pokud nekompromisně přetočíte části s tou seschlou černou lesboidkou, je to skoro na 4.5 Leč, jelikož jde teprve o 2.díl a všichni moc dobře víme, co bylo po 2.dílech předchozích řad, zůstanu raději na 4. Plné počty si u mě zatím zaslouží pouze SNW a LD a občas i Prodigy.  Plus za vskutku hnusného Ferenga (ten tedy dopadl na ST vskutku šokézně) a zvětšující se množství Orionských členů posádky Titan-A, který vypadá s každých záběrem lépe a lépe. Tohle se artovému oddělení povedlo. Včetně the Shrike s jako téměř vždy, bizardně ujetou Plummerovou (hrála někdy ´´normální´´ roli?) kterou bych nebýti toho jejího hlasu, nepoznal. Byť již dávno vím, že je to ona. Kpt. Shaw se začíná pomalu posunovati dále za hranici  Jsem absolutní kretén až skoro k lidskému přístupu. Worfa ani nepočítám, neb se zde fakt jen mihne. ()

FilmFaktor

Jasné že seriálovo naťahuje sa to... Nový Kapitán a Seven sú cool. Mladý docs son je herecky premotivovaný, ale rolu vo veľkofilme čoskoro dostane. Dobrý je. Jean Luc a Riker nemajú chybu. Old school jacket. Len tá línia s tou černošskou feťáčkou mi príde odveci.. Nevadí. Mr. Worf to celé zabil... Uvidíme jak dál.. ()