Brahms: Chlapec 2

• USA Brahms: The Boy II (viac)

Po dramatické události se rodina přestěhuje na odlehlé sídlo, kde si synek oblíbí jednu panenku. Ta vypadá jako živá, ale možná nebude úplně nejhodnější. (Netflix)

Kataka

Jednička byla nudná sama o sobě... ale tohle bylo nudné celou dobu. Když už z toho udělali duchařinu tak to mohli aspoň udělat lepší než jen to že panenka s děckem komunikuje a pak hodí tantrum. Samozřejmě jsme dostali rodinný happy end ale s trochou zvratu u poslední scény. Doufám že nemají v planu udělat třetí film...to už by byla úplná  katastrofa. ()

Martinmt29

Parádní film na letní večerní promítání - stále průměrně napínavé, člověk si tedy během filmu může odskočit nebo mrknout na mobil a o nic nepřijde, na druhou stranu úplná blbost - ztráta času to taky není. 65% ()

BigJohn02

Bylo tam pár dobrých scén, ale celkově je to celkem zbytečné pokračování. V  předposlední scéně nechápu, proč ten otec nerozstřílel paňákovi palici, když už měl v ruce tu brokárnu - mohl Joea zachránit! ! ()

Thane

Zjevne jsem minul jednicku ale to asi nicemu nevadilo. Dokonce to mozna bylo i ku prospech uveci. Nekteri tomu vycitaji ze to neni poradny horor ze to je spis thriller ze tam je malo vrazd ci co. Jasne neni to beznej ducharskej horor jak bysme siho asi definovali ale to minimalne v tomhle pripade beru jako plus. Dokonce velke plus. Vlastne by se to dost mozna mohlo odehravat i bez ty panenky (samozrejme trochu prehanim). Pravda je ze na horor je to vlastne hodne civilni. A mne to chutnalo hodne. Ac takovy ukroky nemam bezne uplne rad tak tady mi to prislo naprosto prirozeny nerusivy nebylo to bezopsazny a rozkroceny kdovikam. Ja byl fakt spokojemej. A jak jsem nikdy nemel rad Katie Holmes tak tady ji ta role (i vek) strasne slusi. Dokonce jsem si poprve rikal ze bych ji rad videl znovu. Hodne do prijemna. ()