Brahms: Chlapec 2

• USA Brahms: The Boy II (viac)

Po dramatické události se rodina přestěhuje na odlehlé sídlo, kde si synek oblíbí jednu panenku. Ta vypadá jako živá, ale možná nebude úplně nejhodnější. (Netflix)

Hellknight12

Včera pozreté a čo ja viem ? Slabý film za mňa. Herecké výkony priemer. Koniec klišé. Pointa celého filmu nie je najhoršia ale mohla byť lepšie spracovaná. Ozvučenie je tu fajn. Poviem to takto ak ste v živote nevideli horor tak sa u toho budete báť ale inak to za veľa nestojí... Čakal som lepšie ? Nie. Skôr som čakal, že to bude aspoň také dobré ako prvá časť... Bohužiaľ sa to nesplnilo. Za mňa jediný kvalitný herec bol ten chlapec zvyšok je priemer... Film sa snaží hrať na hustú atmosféru než na nejaký poriadny horor. Voz je dobrý nápad ale bohužiaľ opäť zlé spracovanie. Musím ale uznať, že režisér sa z toho vybiť dosť hustú atmosféru jediná vec čo to ubíja je zase koniec. Film mal postupne gradovať až nakoniec filmu by sa atmosféra dala krájať ale nestalo sa. Film gradoval asi do polovice deja potom ostal na rovnakej hladine... Na koniec filmu ( aspoň u mňa padol ) Celkové hodnotenie za mňa je 45% bohužiaľ. ()

Shanen29

Tentokrát jsem věřil,že uvidím více krve a promyšlenost scenáře,který zvedne tvrdost samotného příběhu,ale měl jsem pocit,že z průměru se to nedostane. ()

Alouette

Hodně slabé *** První půle nuda, naprosté odstřely od jedničky a v hororu jedno leknutí je žalostně málo. Plus je lítostivý výraz synka a scéna s návštěvou a přetahování o čapku. Škoda že takové scény a napětí nebylo aspoň ve 3/4 filmu. ()

Mamlas odpad!

Je to stejná hovadina jako jednička. V hlavní roli mentálně nevyrovnaná matka, u které přetrvává tak 10 let laktační psychóza, a přecitlivělý zmagořelý chlapeček. Ostatní postavy jsou jen komparz. Ve filmu o nic nejde, jen se chlapeček příliš ztotožňuje s panenkou a matka má podezření, že to je to nějak špatně. Sem tam přijde lekačka, abyste se probudili, protože u něčeho tak blbého se snadno usne. Konec klišé. (6%) ()

Pitryx odpad!

Stejné jako první film. Jenže zde už nedávám ani tu dvacítku, protože to byla jen ohřívaná polívka. Už ani tu atmosféru to nemělo. ()

Hemlock

Po hororově nudné jedničce, zde máme o chlup lepší pokračování, které je po dějové stránce divácky sice atraktivnější, ale jinak úplně zbytečné. Závěr byl fajn, ale horor bez obnažených měchů a alespoň jedné náhodné mrtvoly si holt víc, než 50% nezaslouží... ()

LindaVa

Já vám úplně nevím, ale asi jsem se bavila. Jasně, příběh nic extra převratného nepřinese, když od něj ale nebudete čekat zázraky, můžete se dobře odreagovat. ;) Katie beru jako bezva zpestření, dobře se na ní kouká a do role se mi bezvadně hodila. ()

xxmurphyxx

Jednotka bola za tri, aspoň za ten ako tak originálny nápad s trollujúcim mamrdom v baráku medzi stenami. Toto nemalo ani ten nápad. PG-13 hovorí za všetko. ()

Wulz

Slabší o proti 1 dílu. Divím se že jsem tak hodný. Snad jen že existují větší...jak je jasný. První díl byl o nemálo lepší. Tohle už byl průměr, který hodnotím (snad) jen jedním okem. A proto dávám ještě o hvězdu víc takže by to bylo na 3*, tak jako 1 díl na 4*. Ale mám své důvody. Časem možná změním. ()

J.Mayen

Asi budu vyjimka,ale po tolika hororvych selhani, ktere jsem mel moznost videt v poslednich tydnech jsem narazil konecne na neco aspon trochu zajimaveho. Bohuzel uz si moc nevybavuju jednicku,takze nemuzu srovnavat,Apeluju na ostatni nebudte cimprlich, puste si treba Planetu upiru z roku 1965 a pak se muzeme bavit o odpadu :-). ()

krumlajs

Ani první díl nebyl žádnej skvost, ale alspoň konečné rozuzlení bylo originální. Druhý díl háže konec prvního do koše a dělá z filmu další blbost o posednuté panence (panákovi). Tvůrci vyloženě dojili Anabell a další podobné filmy a je to celkem nuda. Kdo neviděl první díl, tak si ho dejte, ale tohle pokračování vynechejte. 30% ()

Kushina

Na horor to bylo až moc utahané a nudné. Film se snaží působit hrozně strašidelně, ale ve výsledku nám nic neukáže, žádná vražda, skoro žádná krev (když pomoci propíchnutí klacíčkem), žádné leknutí. Tak nějak to prostě běželo a najednou byl konec a kde nic, tu nic. A debilní otevřený konec tomu dal ještě hřebík do rakve. 40% ()

SpicyNugget

Rodina s malým chlapcem se přestěhuje do nového domu, ke smůle všech zrovna kousek od sídla Brahmsových. Chlapeček najde onu již známou panenku a začíná jí být posedlý… Mě tento snímek potěšil mnohem více než první. Duchařina (ač neúplná, prostě to bylo málo), relativně strašidelný panák a sympatická Katie Holmes. Bylo to spíš o psychologii, ale chvílemi mě mrazilo, zvlášť konec a jeho pointa byly zdařené. ()

stanyko

Zbytocne a nelogicke pokracovanie. Film obcas dokazal navodit atmosferu, no dej aj herci stoja za staru belu. Katie Holmes sa do hororu vobec nehodi. ()