Frank s Richom celé dni pozerajú nový športový kanál a Jean-Luc musí pomôcť Dane a Carol získať ich partnerov späť. Al a Karen zvádzajú súboj o rovnakého chlapca - Kylea. Ten sa rozhodne pre Al a Karen žiarli. Navyše sa Kyle snaží Al zviesť. To sa mu síce nepodarí (Al sa bez problémov ubráni), ale po celej škole rozpráva niečo iné. Našťastie, Karen nakoniec dostane rozum a pomôže Al vrátiť Kyleovi všetko aj s úrokmi. (TV Markíza)

Sany33

Príbeh: Rich a Frank si užívajú nové predplatené športové kanály a kašlú na svoje polovičky. Oči im otvorí až Jean Luk. Al je v škole viac populárna u chlapcov, čo Karen strašne štve. Prevedenie: Nie je zvykom aby sa dejová linka v ktorej je Karen starala o moralizujúcu zložku ale tu to tak jednoducho je. A Frankovi zas zostala tá vtipnejšia. 77% ()

Grogan

Ta linie s Karen a Al zase byla křeč až na půdu. Celkově si autoři v posledních sériích s postavami mnoha dětí pořádně nevědí rady - Karen už by dávno měla být na vysoké, místo toho tady tvrdne s Al na střední jakoby se pro ni zastavil čas, kupodivu je tu s nimi i Mark, který měl být o pár let mladší (a pokud má být důvodem jeho genialita, jak nám dřív podsouvali, tak by už měl mít střední za sebou) - mimochodem od 6. série je u Markovy postavy vidět, že ho začínají cpát do pozadí jako to už chvíli dělají Brandonovi, často se v díle objeví na pár vteřin bez většího smyslu, řekne 1-2 věty a zase zmizí, někdy s hláškou typu "radši bych měl zmizet", Lilly magicky postaršili (ale o nějaké roztomilosti nemůže být řeč), zatímco pro zbytek dětí se zase zastavil čas a je jim stejně jako jako na konci 5. série, Brandon je pak v téhle řadě totální křoví, kdy v polovině dílů vůbec není a v té druhé je na tom podobně jako Mark (s tím rozdílem, že Mark má alespoň podzápletku ve 2-3 epizodách a v předešlých řadách ještě plnohodnotně hrál, Brandon dělal křena minimálně od narození Lilly, jestli ne už chvíli předtím). Ani ta 2. linie není o moc zábavnější, pobavilo mě v podstatě jen to, že i Jean-Luc nakonec podlehl kouzlu televize. ("Hurá, touchdown! Co je to vlastně touchdown?") ()