Carol utratila značnú čiastku za požičané videokazety a rozhodne sa, že rodina musí šetriť. Deti ale odmietajú obmedziť svoje míňanie, a tak Carol striktne zruší všetky výdavky okrem tých nevyhnutných. Deti si svoju zlosť vybíjajú na Brendanovi, ktorý sa rozhodne utiecť. (TV Markíza)

Grogan

Chudák Brendan, zkusili se ho zbavit už v 2. sérii seriálu, než se jim to podařilo v poslední sérii. Epizoda průměrná, ale jsem rád, že Brendan alespoň dostal zápletku, jako malej byl tak 10x roztomilejší než ten smrad Lilly, kvůli který víceméně skončil. Jinak vtipnej je obsah týhle epizody hlavně v kontextu toho, co se s ním v budoucnu stane - tady plácají, jak je pro rodinu důležitej, ale v poslední sezoně se na něj ani jednou nevzpomene. ()

Sany33

Príbeh: Nenormálne vysoké výdaje prinútia Carol aby deťom trocha zatvorila kohútik. Spúšťačom bol Brandon a tak si to logicky musí vyžrať. Prevedenie: Jedna s tých menej vtipných častí, kde sa príbeh uberá skôr smerom k rodinnému posolstvu čo je na druhej strane celkom pekné. 82% ()