Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (séria)

Na Sonnie si nepřijdete (S01E01)

(epizóda)
  • USA Sonnie's Edge

V podzemním království nemá Sonnie v soubojích monster žádného přemožitele. Dokud si ale dává pozor. (Netflix)

lajkus

Prvních pár minut jsem se bál, že to bude zas jeden ten příběh o holce, na kterou byli všichni muži zlí a tak ona je zlá na všechny ty jednoduché testosteronem napumpované magory co furt volaj :,, ŽENSKÝ NEJSOU TAK DOBRÝ JAKO MY CHLAPI´´. Naštěstí jsem se mýlil. Souboj dvou tězkotonážních monster byl OK. Lesbické hašteření, hodně dobrá animace a dobrý konec to vytáhl na 4*.... ()

Elizabethx

Velmi silný start celého seriálu. Animace velmi zajímavá, nic nevypadalo nuceně. Bohužel u mě díl vyvolal spoustu otázek a rýpavých komentářů na detaily, které moc nedávaly smysl. Přes to ale hodnotím plným hodnocením. ()

jirikzaboj

“Are you scared now?” Krev, láska, intriky, sex a zadostiučinění. Animace fakt vysoko a aréna fight, na ten krása pohledět. Dal bych si líbit víc talových kyber epizod. A nevím proč, ale působilo to ma mě hrozně strašidelným a nepříjemným dojmem, především finální zjištění. Ze Sonnie šel opravdu strach. ()