Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Tvorcovia:

Tim Miller, Jennifer Yuh

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (viac)

Recenzie používateľa Sayko k tomuto seriálu (9)

Na Sonnie si nepřijdete (2019) (S01E01)

Zatím snad nejlepší díl, který jsem viděl. Neskutečná řežba dvou monster doplněna o krutý příběh a výbornou animaci.. ()

Tři roboti (2019) (S01E02)

Sympatická trojka robotů kritizující vymřelé lidstvo. Jo, celkem sranda, proč ne? Super animace vtipem oplývající, škoda že je to záležitost jen jednoho dílu. ()

Svědectví (2019) (S01E03)

Výborné po grafické stránce jako vždy, ale tentokrát nám trochu pokulhává průzračný příběh. ()

Obleky (2019) (S01E04)

Komiksová animace, se kterou jsem si připadal jako v The Walking Dead byla na jednu stranu fajn, ale na druhou nebyla vůbec obohacena o nějaký příběh na té úrovni.. ()

Požírač duší (2019) (S01E05)

Dobře, doposud jsem si myslel, že mají epizody v Love, Death & Robots alespoň podobnou animaci nebo tak něco, ale tady se to vylučuje. Což naopak neznamená, že by se mi tahle "anime" animace nelíbila, připadal jsem si jako když každé ráno koukám na Pokémony, jenom to bylo trochu sprostější a mělo to rychlejší drive, why not? Pecka! ()

Když převzal moc jogurt (2019) (S01E06)

Tak tahle jogurtová pitomost mě dostala. Nepatří to náhodou do "zakázaných reklam"? ()

Za souhvězdím orla (2019) (S01E07)

Zajímavý příběh, až moc umělé zpracování. Připadal jsem si jako v nějaké cut scene hry, kterou jsem právě dohrál. Cením hudbu a kozy, ten díl s robotama byl lepší, vtipnější.. ()

Doba ledová (2019) (S01E16)

Tohle bylo pěkný, připomnělo mi to pana režiséra hračičku Wese Andersona. Originální námět, hezké zpracování. ()

Tajná válka (2019) (S01E18)

Wait, tohle není cut scéna z Battlefieldu? Kdybych do kotle hodil výbornou animaci, solidní příběh ze sovětskýho prostředí, battlefield grafiku a posypal to nádechem metra 2033, vzniklo by úžasné dílo, tohle by byla taková ochutnávka, jednohubka.. Fight comrads! ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

29.12.2019

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (viac)