Love, Death & Robots - 3. svazek (2022) (séria)

Tři roboti: Strategie úniku (S03E01)

(epizóda)
  • USA Three Robots: Exit Strategies

Přijdou takhle tři roboti do světa po apokalypse... a čeká je pekelná prohlídka míst, kde se poslední lidi zuby nehty drželi při životě. (Netflix)

Nathaniell

Nějak postrádám vysvětlení toho, jak se naši milí roboti vypořádali s kočkami. Na druhou stranu parádní úvod do třetí série, skvělé pokračování o konci lidstva a lehce očekávatelný závěr. 4* ()

PaTeXx

Staří známí se vrací za zesměšňováním konce lidské civilizace, a jako původně to dopadlo dobře (nemyslím teď konec lidstva). Asi to nebude nejlepší díl ze všech, ale na úvod potěší. "Choke on it, skin bucket." ()

CheeseFigure

Three robots z prvej série nepatrili medzi moje najobľúbenejšie epizódy, preto ma návrat týchto troch postáv nechával chladným. Zo začiatku som premýšľal, ako to vlastne nadväzuje na ich predchádzajúce dobrodružstvo. Inak som ale spokojný. Bolo to lepšie ako ich ,,predchádzajúci diel". Páčila sa mi tá mierne depresívna atmosféra a záverečný vtip. Síce je pravda, že ku koncu sa asi až moc tlačilo na kritiku ľudskej spoločnosti, ale akceptujem to. Dobrý rozbeh tretej série. ()