Tony udělá rozhovor s místní ženou závislou na plastických operacích. Pak se snaží nebýt jízlivý, protože chce rozveselit Kath. (Netflix)

fabecc1222

Příjde mi, že Tony je v této sérii velmi často takovým "vypravěčem", který posouvá děj vedlejších postav, a jeho linka je upozadněna. Což určitě není na škodu, protože i vedlejší postavy jsou všechny velmi sympatické, a jejich příběhy určitě zaujmou, a u Tonyho se také díky tomu projevují jeho kladné vlastnosti. "Jednohubky" o novinářských příbězích, které dostanou vždy v dílu jen jednu scénu, představují kolikrát humorný vrchol děje, stejně tak je tomu i v tomto díle. ()

Necrotongue

Jak mi předchozí díl po všech stránkách tak nějak sedl, tak mě čtvrtá epizoda zklamala. Jistě, i ona obsahovala několik momentů, které našly cestu k mému lidštějšímu já, ale byla to postava Tonyho, jež mě tentokrát už opravdu štvala. Velice dobře chápu, že může někdo vnitřně trpět, ale pro blaho ostatních se tváří, že je v pohodě, ale je pro mě strašně otravné sledovat, jak někdo obchází kolem a každému se v slzách svěřuje se svým krutým osudem. Vedlejší postavy ale i tentokrát odvedly dobrou práci. / Poučení: Nešiř kolem sebe chmury. Ti, které jsi tím otrávil, začnou otravovat tebe. ()