Recenzie používateľa Rockerman k tomuto seriálu (3)

Po životě (2019)

Tony je naštvaný na celý svět, protože ztratil jediný smysl života, který měl. A tak je ke všem až příliš upřímný a říká jim do očí co si o nich myslí bez ohledu na to, že je tím uráží. Komediální seriál je to jen na první pohled, na ten druhý je to smutné až depresivní a v závěru i dojemné. Ne všechny vtipy jsou povedené, těmi skutečně dobrými se šetří. Ale když už přijde, tak to stojí za to. Suchý britský humor se střídá s mnoha pravdami vyřčenými hlavně ve "hřbitovních dialozích". Poslední díl je moc pohádkový, jak z červené knihovny, ale čert to vem. Aspoň vyvažuje předchozí depresi. K pětihvězdičkovému hodnocení velkou měrou přispěla Tonyho krásná fenečka. Spokojenost! ()

Série 2 (2020) (S02)

Úpřimně jsem doufal v nějaký vývoj. Bohužel, Tony se pořád stereotypně lituje (možná ještě víc) a nedokáže se odpoutat od zemřelé manželky a je tak stále na hraně sebevraždy. Také vtipů, aspoň se mi zdá, ubylo. I tak mám tento seriál moc rád. ()

Série 3 (2022) (S03)

Vracím hodnocení na pět hvězd. I ve třetí sérii je smutku i humoru zhruba stejně a mohl bych tomu leccos vytknout, ale převládá lidskost, dojetí a další Tonyho posun ke konání dobra. Ano je to příliš idylické a pozitivní, jako pohlazení po srdci a duši to však funguje skvěle. Škoda, že je asi definitivní konec After Life. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů