USA,
(1999–2000), 15 h 20 min
(Minutáž: 46 min)
Kamera:
Rodney ChartersHudba:
Velton Ray BunchHrajú:
Michael T. Weiss, Andrea Parker, Patrick Bauchau, Jon Gries, Eric Bruskotter, Kathy Evison, Tobin Bell, Albie Selznick, Harve Presnell, Paul Dillon (viac)Epizódy(20)
-
Svět se mění (S04E01)
-
Přežít (S04E02)
-
Let andělů (S04E03)
-
Choulostivá záležitost (S04E04)
-
Na cestě (S04E05)
-
Extrém (S04E06)
-
Dítě divočiny (S04E07)
-
Pravidla hry (S04E08)
-
Dokud nás smrt nerozdělí (S04E09)
-
Expert (S04E10)
-
Brootsův sen (S04E11)
-
Čára života (S04E12)
-
Duchové minulosti (S04E13)
-
Agent z roku nula (S04E14)
-
Feťáci (S04E15)
-
Malý svědek (S04E16)
-
Zhroucení (S04E17)
-
Kukuřičný panáček (S04E18)
-
Projekt Mirage 1/2 (S04E19)
-
Projekt Mirage 2/2 (S04E20)
Hrajú
Faline England
Najlepšie seriály:
9-1-1 (2018) (seriál)
Možná už zítra (1998) (seriál)
Handler (2003) (seriál)
Greg Fitzpatrick
Najlepšie seriály:
Bosch: Odkaz (2022) (seriál)
Zelenáč (2018) (seriál)
Tým SEAL (2017) (seriál)
Tera Hendrickson
Najlepšie seriály:
Ellen (1994) (seriál)
Murphy Brownová (1988) (seriál)
Na zdravie (1982) (seriál)
Ken Magee
Najlepšie seriály:
Frasier (1993) (seriál)
Mork & Mindy (1978) (seriál)
Odložený prípad (2003) (seriál)
Alex Wexo (a.z.)
USA
Najlepšie seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Vincentov svet (2004) (seriál)
Sean Smith
USA
Najlepšie seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Newsroom (2012) (seriál)
Všetci starostovi muži (1996) (seriál)
Miracle Vincent
Najlepšie seriály:
Sedem dní (1998) (seriál)
Ned's Declassified School Survival Guide (2004) (seriál)
Chameleón (1996) (seriál)
Walker Brandt
USA
Najlepšie seriály:
Star Trek: Nová generácia (1987) (seriál)
Chameleón (1996) (seriál)
Femme Fatales (2011) (seriál)
Jonathan Osser
USA
Najlepšie seriály:
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Boy Meets World (1993) (seriál)
Griffinovci (1999) (seriál)
Patrick J. Dancy
USA
Najlepšie seriály:
Ženatý so záväzkami (1987) (seriál)
Konečne zvoní (1989) (seriál)
Chameleón (1996) (seriál)