• Česko 24 hodin (viac)
Ukážka z filmu
USA, (2001–2010), 140 h 48 min (Minutáž: 44 min)

Hudba:

Sean Callery

Kiefer Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Carlos Bernard, Elisha Cuthbert, James Morrison, Sarah Clarke, Leslie Hope, Sarah Wynter, Xander Berkeley (viac)

24 je jedinečný seriál a dej celej série sa odohráva v jediný deň. Každá z 24 epizód zobrazuje jednu hodinu dňa a je vyrozprávaná v reálnom čase. Sledujte agenta protiteroristickej jednotky CTU Jacka Bauera v podaní Keifera Sutherlanda, ako prekazí viaceré teroristické plány vrátane pokusu o atentát na prezidenta, kybernetického útoku, termonukleárneho výbuchu a aj vládnu a korporátnu korupciu. (Disney+)

Dejvík182

Opravdu skvělý seriál,jen u toho vydržet všech 24 dílů. Tenhle seriál bude mit vždycky smůlu, protože rádoby znalci řeknou, že je to uměle natahované a nic nového to nepřináší. Každý seriál je uměle natahovaný, ale tak promyšlený děj a techniku má jen malokterý. Ano, je to komerční, proto ho bude vysílat jen TV Nova, ano televize komerční, a je to jeho smůla. Nic to nemění na tom, že nebýt Jacka Bauera, tak už svět není. I.řada - ***** II.řada - **** III.řada - ****1/2 IV.řada - **** V. řada - **** ()

corax8

Jen tak letmo jsem skusil druhý díl první série a musím se přiznat, že jsem pak dokoukal i zbývající díly do 24. Prostě mne to vtáhlo, i když jsem občas měl pocit, že si ze mne scénáristi dělají legraci. Ale ty prohřešky nebyly tak velké, abych jim to neodpustil. ()

sugar80

Dost jsem přemýšlel, jestli dát *** nebo **** a nejsem úplně přesvědčen, že si čtyři hvězdy zaslouží. Je ale třeba tvůrcům přiznat, že přišli se zajímavými nápady (rozdělit den na díly, nebojí se likvidovat postavy ve velkém) a pořád inovují, aby byl seriál konkurenceschopný. Kiefer Sutherland hraje svou životní roli Jacka Bauera, který vždy zachrání Ameriku, když jí teče do bot. ______ PLUSY: Svižné, se slušným scénářem, řada technických vychytávek ______ MÍNUSY: Opakuje se to (njn, 8 sérií) a z Jacka se nám stává pěkný psychopat ()

Mzetko

Nejspíše nejlepší akční seriál všech dob. To, že seriál probíhá v reálném čase je prostě úžasné a neobvyklé, myslím, že se to dá s jinými seriály jen těžko srovnávat. Dramatické zvraty a překvapení jsou zde téměř v každém díle, scénáristé vždy překvapí něčím, co byste nikdy nečekali. Je škoda, že 24 končí, ale pořád doufám v nějaký film na zakončení. ()

JackBauer

season 1 - 100%, season 2 - 80%, season 3 - 100%, season 4 - 90%, season 5 - 100%, season 6 - 60%, season 7 - 80%, season 8 1/2 - 70%, 2/2- 150% ()

padawan88

Moje hodnocení po shlednutí všech 8 sérií + dodatkového Redemption: Velmi podařený seriál, na který se člověk dívá tak trochu s nadsázkou, ale předsi jen čeká, co se vyklube. Po asi 3. sérii začnete myslet jako oni (je to on, který pomáhá teroristům? nebo je to ta pohledná blondýna, která se chová až podezřele mile...). Tu a tam je to trošku přehnané, nicméně ani jedna série mě nezklamala, pouze některé scény byly jen zbytečně zdlouhavé, ale ruku na srdce, i Jack Bauer si musí během 24 hodin aspoň jednou odskočit. ()

alexcz78

Když už můžu psát komenty, tak se musím vrátit k Jacku Bauerovi. Prožil jsem s ním všech osm sezon a klidně bych jich ještě osm zvládnul. Tenhle seriál započal úplně novou vlnu seriálové tvorby v us tv a zaplať pánbůh za to. Před ním nebylo nic a po něm dostaly televize odvahu natočit pecky (alespoň pro mě) prison break, lost, fringe atd. Za to mu díky. Těším se na film a přeji Kieferovi další super role. Díky Jacku ()

raininface

Nejnapínavější seriál všech dob, takový Dexter nebo Útěk z vězení jsou proti tomu běžné konverzačky. Good luck and farewell, Jack. ()

tomik1976

Myslím si,že tento seriál je to nejlepší,jak z us produkce,tak hlavně od K.Sutherlanda.Ty zvraty,ta akce,je tam taková spouta šíleností,úchvatných záběrů,při kterých se Vám úplně zatajuje dech.Viděl jsem některé série vícekrát,protože napoprvé se to vše,co se tam děje nedá vstřebat.Postava Jacka Bauera je vrcholným hereckým koncertem Kiefera.Jeho hlášky,gesta a hlavně akce jsou úpně kulervoucí.Takže dávám plný počet,protože nic lepšího asi neexistuje,a to jsem toho už shlédl.Takže Ti moc děkuji Kiefere-tedy Jacku! ()

chemik11

Jen 68%? Vázně mám pocit, jako bych byl z jiné planety, když občas vidím ta hodnocení tady. Pamatuju si ty začátky, vždycky jednou týdně večer. To bylo napětí, očekávání, akce, zvraty. Viděl jsem 6 sérií, každá jiná, každá o něčem jiném, každou chvilku umře někdo z hrdinů. Jen Jack nesmí umřít, to je jasný. První 4 série v televizi, pravidelně jednou týdně, pátou a šestou mám staženou. Právě začínám sledovat 7. sérii, tak jsem na to zvědavej! Pro mě prostě paráda, skvělý série. Jak jsem už psal: napětí, zvraty, plno akce, bomba prostě. ()

drjekkyle

Po shlednuti vsech serii jsem stale prijemne prekvapen napaditosti scenaristu. Myslim ze se jedna o velice precizni akcni serial, kdo by cekal neco extra co se deje tyce by se asi nedockal, nic mene pro pobaveni velice prijemne, svizne zpracovani je samozrejmosti u vsech serii. Pro me osobne velice oblibeny serial. Nemuzu tvrdit ze vsechny serie jsou na stejne urovni. I prez to hodnotim jako celek a to plnym poctem. ()

skream

Je to natahované- kvůli té exkluzivitě, že díl musí mit 24 dílů a je to jeden den.. Ale některé díly stojí za to. Pokud se budete na seriál dívat z prostředka, určitě vás to bavit nebude. Seriál se musí vidět od prvního dílu až do konce 8 série. Nejlepší scény v sériálu: ********1. Jack chce získat pár minut času, přepadne kvůli tomu benzínku, kde je terorista kterého chce pozdržet. ********* 2. Jack se snaží vysvobodit vězně, ve vězení ho ale chytí zločinci a nutí ho hrát ruskou ruletu se svým partakem.********* 3. Jack popraví Ninu.********* 4. Jack zabije svého Bosse.********* 5. Jackův nadřízený vdechne plutonium.********* 6. Výbuch atomové bomby v poušti ve 2 sérii.********* 7. Jack mučí teroristu hadrem v hubě v 1 sérii********* 8. Terorista spolkne SIMkartu, Jack vezme nůž a vyrve ji z jeho žaludku v 8 sérii********* 9. Utok Jacka v kevleru a masce s M4kou na auto s exprezidentem (Loganem) ********* 10. Jack se chystá zabít ruského prezidenta sniperkou********* 11. Mandy- otrávená rukavice pro Palmera********* 12. Jack mučí svého bratra waterboardingem********* 13. výbuch atomovky v LA v 6 sérii.********* 14. posledních 5 dílů poslední série- hon na Jacka********* 15. Jack zachranuje ve 3 sérii ministra, kterého chcou teroristi popravit v prímem prenosu v TV********* 16. Jedovatý plyn- útok na centrum CTU a nasledna smrt par postav********* 17. EMP bomba- spálila všechnu elektroniku a v nočním LA začaly války gangů********* 18. Nina, kterou se chystají mučit injekcí škubne hlavou a jehla ji podřeže tepnu na krku. Doktoři ji operují, dají ji hadičku s anestetikem, ona ji ale nenápadně přiškrtí a při operaci předstírá že je uspaná. Po operaci skalpelem zabije všechny doktory.********* 19. Jack přepadne za letu letadlo********* 20. Loganův pokus o sebevrazdu********* 21. utok na auto ruského prezidenta********* 22. Jacka mučí teroristi, nechají ho v křesle chvíli samotného, on si zubama uvolní meric EKG, ten začne hlásit smrt, terorista k němu příjde a přiloží ucho k jeho nosu aby zjistil jestli dýchá. Jack ho zakousne - do krku.********* 23. Jack políbí Ninu, aby získal její důvěryhodnost. (Nina předtím zabila Jackovu manželku)********* 24. jack brečí na konci třetí serie protože měl opět špatný den... Dokud mu nezavolá prezident že má pro něj ještě nějakou práci.. :D ******* ********************************************* Jediných 5 postav které přežilo a objevilo se od první série jsou Kim, Tony, Mandy, šéf security, a Jack ()

BMWM3

Nejvíc mě dostalo SPOILER na konci šestého dílu zavraždění Janet a na konci posledního dílu smrt Jackovy manželky Teri. ()

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

28.06.2023

Tvůrci zvažují oživení seriálu 24 hodin

Tvůrci zvažují oživení seriálu 24 hodin

09.09.2021

Tento týden se objevily zprávy, že producenti, televize Fox a zřejmě i Kiefer Sutherland jednají o možnosti oživení dnes již kultovního akčního seriálu 24 hodin. Veškerá jednání jsou údajně teprve v… (viac)

Sutherland a noví Hráči se smrtí

Sutherland a noví Hráči se smrtí

09.07.2016

24ka se na podzim vrátí na obrazovky bez Jacka Bauera. Kiefer Sutherland seriál předal novému hrdinovi, který bude mít tvář Coreyho Hawkinse (Straight Outta Compton), a hodlá se věnovat filmové… (viac)

Jack Bauer konečně ve filmu?

Jack Bauer konečně ve filmu?

02.09.2014

O filmovém pokračování seriálu 24 hodin se mluví řadu let. Hodně se o něm spekulovalo především po osmé sérii, která v roce 2010 seriál zakončila, nakonec se ale nikdy nedostal z plánovacích fází.… (viac)