mira007

Brenda se kamarádí s bohatou holčinou, která krade po obchodech hadry a Brendon tentokrát neřeší žádný holky, ale hledá si regulerně práci až skončí v Peach pitu. Poprvé se objevuje restauratér Nat v podání herce se jménem Joe E. Tata. ()

Petroff

Díl třetí. Máma Walshová má problém. Přišla mexikánská pani a začala jí uklízet barák. To musí bejt slušnej masakr na sebevědomí. Starej Walsch jí o najmutí paní na úklid jaksi zapomněl říct. David pobíhá s kamerou po škole a jedno z děvčat se před ním svlékne do podprsenky, načež David omdlévá vzrušením. Brenda jde s holkama do butiku a mlsně slintá nad luxusním, z dnešního pohledu velmi hnusným oblečením. Její nová kámoška se s tím nesere a cpe si hadry na tvrdo rovnou do kabelky (která má rozměry menšího stanu). Zlodějku chytnou a spolu s ní i Brendu, coby jejího komplice. Telefon od policie a informace o tom, že jejich dcera byla přistižena při krádeži v obchodě, zastihne rodinu nepřipravenou. Walshové přece nekradou. Rodiče pochybují, svodů je v Los Angeles pro mladou dívku až příliš, Brandon ale stojí pevně za svou sestrou a její údajný čin mu přijde zhola nemožný. Brenda je Walsch. Walshové jsou čestní. Brenda nekrade. Ta je zničená z přístupu rodičů, a z toho, že je tak moc zklamala. Když už jí matka skoro věří, služebná najde v Brendině skříni kontraband (takhle doslova je to v seriálu řečeno) a tak jsou vytáčky marné. Kradené zboží si ale u Brendy nechala ona zlodějka, jenže takto to vypadá naprosto jasně. Brenda je nešťastná a s matkou na sebe na chvíli dokonce zvýší hlasy. Druhý den přichází zlodějka a kydá si popel na hlavu. Její rodiče staví obchodní centra a ona má vše, nač si jen vzpomene. Je ale nešťastná a těmito malými krádežemi se tak nějak ujišťuje, že je naživu. Závidí Brendě její harmonickou rodinnou pohodu a následně, jako všichni epizodní herci, mizí v propadlišti dějin. Brandon hledá práci. Zkouší to v restauraci, kde panují děsivé pracovní podmínky – rozuměj: po lidech se tam chce, aby makali. Sice za to dostanou minimální mzdu, ale co už. A tu vstupuje na scénu Brandon, prohlásí se za spasitele, roztrhá na sobě rondon a vzpřímeně odejde středem za dalším dobrodružstvím. Přizvukuje mu u toho Dylan, kterej do tý lepší restaurace naběhl v lacláčích s jedním laclem švihácky rozeplým – je to frajer! Dylan bere Brandona do PeachPitu a seznamuje ho s Natem, který mu vzápětí nabízí práci. Brenda byla očištěna, Brandon si našel práci a já se už teď těším na další dramatické zápletky. Bude Brandon v práci spokojen? Vyřeší Brenda konečně svůj problém se šatníkem? A co mexická služebná? Pašuje kokain? To vše a mnohem víc zjistíme v další epizodě. ()

montel

Pan Walsh najme do svého domu mexickou pomocnici, která leze paní Walshové na nervy. Nakonec se s ní ale skamarádí. Brandon hledá práci, aby mohl zaplatit pojistku na auto. Zaměstnají jej v nóbl restauraci, která je velice snobská a po pár směnách se Brandon naštve a dá výpověď. Dylan jej zavede na večeři do Peach Pitu a na scénu tak přichází Nat, který nakonec Brandona zaměstná. Brenda se dá dohromady s holkou Tiffany, se kterou chodí po obchodech očumovat hadry. Tiffany je bohužel kleptomanka a když ji jednoho dne s Brendou chytnou při krádeži, namočí do toho i ji. Matka Brendě nevěří, že nekradla a tak nám Brenda předvede slzičky hned dvakrát. Nakonec Tiffany vše přizná a tak je Brenda očištěna. Brenda vede na slzičky 3:0 a válcuje tedy všechny ostatní. 50% ()