Černý anděl

• USA Dark Angel
USA, (2000–2002), 31 h 10 min (Minutáž: 43–86 min)

Hudba:

Joel McNeely

Jessica Alba, Michael Weatherly, Richard Gunn, J.C. MacKenzie, Valarie Rae Miller, John Savage, Jensen Ackles, Alimi Ballard, Martin Cummins, Kevin Durand (viac)

Geneticky vytvořené mladé ženě se podařilo utéct z vojenské laboratoře a okamžitě splynout se světem lidí. Pracuje jako oni a dokonce poznává lásku. Snaží se však najít prototypy lidí jako je ona.... (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Heroine k tomuto seriálu (2)

Černý anděl (2000) odpad!

Je hodně filmů, které jsou pouze pro zvyšování sebevědomí pánům (jakýkoli James Bond, téměř cokoli se Schwarzeneggerem, atd.), a je jich i hodně pro zvyšování sebevědomí dámám (tuším že letošní Zkrat nebude výjimka). Tenhle seriál rozhodně patří do té druhé kategorie. Je to ale ryzí béčko se vším všudy, ať už je to pekelný scénář, pokulhávající logika, směšné postavy, příšerné kostýmy, debilní dialogy, pitomý příběh... Je to zkrátka fakt hrůza. Jessica Alba hraje fakt slabě, sexy je asi jako dvanáctiletá chudinka s IQ asi jako brokolice, a k tomu mi připadá strašně ošklivá v obličeji. Ale dobře, dokážu si představit že to leckterý nedospělý chlapec neprokoukne... Že ale nikomu nepřijde už jenom celý ten nápad úplně debilní? Supersexy kočka, silnější než Pipi Dlouhá Punčocha, která skáče po hlavě ze střechy, nosí opnutý leginy a krátký tričko, v noci nikdy nespí ale jezdí na motorce, umí všechny bojový sporty, nikdo jí v ničem nepřemůže, a k tomu je tak NEODOLATELNĚ KRÁSNÁ?!? No sory, ale mě to zní jako totální ptákovina! ()

Temný anděl (2000) (S01E01) odpad!

Mrzí mne že to musím říct, ale za každý záběr, za každý detail, za každý jediný nápad z tohohle příšernýho seriálu je mi fakt trapně. Je to totální béčko, nápad je pitomý, postavy jsou nesympatické a polopatické, a celkově to může mít přínos tak akorát pro zvyšování sebevědomí prepubertálním holkám. Alba hraje jako modelka, v nejhorším možném smyslu. Za její "sexy" výrazy je mi trapně ze všeho nejvíc, a mužské postavy nejsou o nic lepší. Za sebe můžu s čistým svědomím říct: Odpad! ()

Pilná včelka Cameron

Pilná včelka Cameron

27.12.2006

Nepočítajíc dokumentární štěky a televizní produkce typu Černý anděl, James Cameron toho za poslední dekádu moc nevyprodukoval. Ono je pravda, že po oscarovém kombajnu typu Titanic ani nebylo kam… (viac)