Tom, Harry a B'Ellana hledají způsob, jak se dostat na rychlost warp 10. Tímhle objevem by zaručili, že se na Zemi dostanou dříve. Po dlouhém přesvědčování a spoustě výpočtů Tom přesvědčí Janeway k otestování warpu 10 v praxi na raketoplánu. Zdá se, že všechno sedí, dokud Tom nezmizí ze senzorů Voyageru... (Varan)

sirien odpad!

warp 10 anti-canon bullshit, Voyager co je 0.025 pod infinite speed trasholdem ale musí letět do alpha kvadrantu 75 let, výroba novýho motoru na letící lodi místo v docích, bullshit technobubble, Neelix... a to je prvních 6 minut. Dám odpad rovnou, myslim že nebude důvod to měnit. EDIT: wow, začalo to na odpadu a každou minutou to zvládlo bejt horší, takovou sračku člověk jen tak nevidí :D (loď s "cruising speed 9.975" se začne rozpadat při warpu 9.970"? mfg) ()

noriaki

Legendárně špatná epizoda, podle mnohých nejhorší ve Voyageru, ve Star Treku a v historii televize. Viděl jsem i hůře zahrané epizody, hůře zrežírované, otravnější a nudnější, ale žádnou, která by se takhle kolosálně vysmála nastaveným pravidlům, přírodním vědám a zdravému rozumu. Pokud ovšem nepočítám Star Trek Discovery a Picarda. Do této úpadkové společnosti bych ovšem Voyager řadit nechtěl. ()

DocBrown odpad!

V TOS, TAS i TNG vesele lítali přes warp 10 a tady si vymyslí takovou kravinu. Odmítám tohle počítat do kanonu. Kdyby to nazvali třeba ... absurdní rychlostí, aspoň by se tomu dalo zasmát. A to je teprve začátek jedné z nejhorších epizod celého Star Treku (nenapadá mě teď žádná horší), úplné popření evoluce. Seznam blbostí by vydal na hodně dlouhý list a za to mi můj čas nestojí ## Dodatek: epizody z Holoirska byly snad ještě horší. ()