Když je Picard vybrán jako prostředník v klingonském boji o moc, Worf se postaví Klingonovi. (SkyShowtime)

sirien

Ten díl má úplně všechno co si lze přát: hlubší vhled do Klingonů, vyšetřování, akci, osobní příběh a vývoj postavy, nějaký etický konflikt, návrat pár epizodních postav, nějaké to drama... a to je možná ten problém. I když to je dobře napsané, zahrané i natočené, tak to je tak nějak... "all over the place" - je to super ve všech směrech, pokud tomu někdo dá 5* tak to naprosto chápu, ale pro mě to postrádá nějaký jasný focus a ústřední úderné téma. ()

majo25

Stretnutie po rokoch. K'Ehleyr poslednýkrát na scéne a ja hovorím, dobre. Dva či trikrát stačilo. Opäť nahliadnutie pod klingónsku pokrievku a opäť sa divák dozvedá viac o klingónskom svete. Čerečniškou v závere je (zradca) Worf a jeho pomstou vyvolaný súboj na život a na smrť s iným Klingónom, a musím povedať, že veľmi zdarilý. Worfov syn bol ale už zbytočnosť. ()

DocBrown

Mažňák nebo Losna? Další díl klingonské historie, Gowron se představuje. Já se v těch Klingonech nikdy moc nevyznal, ale Gowrona jsem podle těch šílených očí poznal bezpečně vždy. Býval bych dal i plný počet, ale odstranit K'Ehleyr byla chyba (měl to radši odskákat Alexander). Zcela evidentně podle ní později udělali B'elannu. ()