Arkanoid

Novopríchodzí feťák a díler Bukowski začne predávať špeciálne brownies. Táto dejová línia ale veľmi nikam nevedie. Pablo neodolá zapichnutiu veľkého belocha, čo sa mu posmieval. Poet má plán kradnúť čísla kreditkariet. Idzik chce s Omarom diskutovať timetable jeho smrti. Čaká nás ďalšia nezmyselná vražda v sérii. Seamus O’Reilly ide natrvalo pozrieť synov. Miguel presviedča vdovu charizmou, že nepotrebuje dediť všetko. V závere tu máme jednotku v najhlúpejšej smrti seriálu. Ako môže niekto prejsť toľko veľa metrov bez výraznejšej straty krvi, čoby nechával na zemi? A ako môže horšie stavaný človek bodnúť dobre stavaného tak, že nie je ranený, potom ujde a nedokončí si prácu? Oz v poslednej sérii nie je to, čo býval a jeho epizódy sú zatiaľ väčšinou lacné béčko. ()

darthvader77

Jsem chyterj, abych věděl, že celé tohle je přivázáné k ocasu draka. A pokud za to budu tahat, tak toho draka vydráždím. Fantastické vypravěčství jako vždy ale seriál je samozřejmě na sestupné notě. Glynnova smrt byť zajímavé konspirační je naprosto debilní a vyrovnává tu Saidovu. Ale líbila se mi nihilistická diskuze mezi Omarem a Licwickem. Škoda, že to skončilo tak jak to skončilo. No závěrečné střetnutí McManuse a jeho ex to bylo také smutné. ()