darthvader77

Rasová válka se chystá na plno. Na jedne straně muslimské bratrstva a Africká aliance na straně druhé velká koalice Mexikánci, Taliáni a Náckové. Tohle bude velice zajímavé sledovat. Zajímavé je, že v téhle epizodě to naplno nevypuklo, protože nás tvůrci drží v trválém napětí. Je zajímavé, jak před dlouhou čtvrtou sezónou skončí s takovýmhle cliffhangerem, ale možná je to přirozené. Uvidíme, co se stane dále. Nemůžu se dočkat.Khan skončil zrovna, když jsem si ho oblíbil tohle je nějaký GoT sračka. No a McManusovi dny vypadají že jsou sečteny. A matka vražedkyně to bylo taky pěkné drama ()

Arkanoid

„We’ll let the jury decide, what’s true.“ Christmas Eve. O’Reilly varuje Miguela, že sa musí brániť a on sa tvrdo ubráni. Glynnovi potom so miechom prezrádza meno chlapa, ktorý znásilnil jeho dcéru. Shirley je tehotná, no chce zomrieť a prezrádza, že svoju dcéru zabila preto, lebo si myslela, že je posadnutá Satanom. Spomienka na adrenalínový záver minulej epizódy v tradičnom, škaredom nasvietení a s hip hop podmazom tým scénam teraz nerobí dobre. Popálení, zafačovaní černosi kývajú Saidovi. Cancel culture sa naplno prejaví v rozhovore s Khanovou ženou. Takisto poukázať na čierny rasizmus by bolo dnes veľmi odvážne. Každopádne, Adebisi sa vrátil silnejší, ako predtým a ide to zrátať všetkým bielym. Clayton sa zasa ukázal ako manipulovateľný idiot, keďže mu nikdy nešlo o prosperitu. Záver série necháva divákov v napätí, aká rasová vojna neskôr vypukne. ()