Arkanoid

McMannus čelí nespravodlivému obvineniu zo sexuálneho harassmentu (dnes, v roku 2022, by také niečo vzniknúť nemohlo), Adebisi sa ukazuje ako schopná stratég, Beecher ako výborný manipulátor, Miguel má výčitky a samovražedné pohnútky a nemá sa komu zveriť. Latino väzeň Carlo dostáva pravidelné návštevy od rodiny, no členov, čo ho nevštevujú, stále ubúda. Je to viac vtip či dráma? Máme tu aj čierny rasizmus. Schillinger ukazuje, že je nemilosrdný voči každému, čo nie je s ním na 100%. Sériu ovládajú boxerské zápasy až do tragédie vo finále. Beecher a jeho vzťah ku Kellerovi sa vyvíja, máme tu aj dvoch Rusov, zabijaka a manipulátora. Saidovo postavenie je otrasené učením bieleho aj vytvorením vzťahu s bielou ženou. Miguel dostáva asi najlepší rozvoj svojej postavy, čo som v doterajších sériách zatiaľ videl. Opäť výborná séria.  Za najslabšiu epizódu považujem tú prvú, keďže v nej Said príliš filozofoval, za najlepšiu tú poslednú, v ktorej bolo okrem adrenalínovej akcie v závere aj veľa vtipu. ()