darthvader77

Keller si může podat ruku se Saidem, co se týče fantastického redemption arcu v tomhle seriálu. Nečekal jsem, leč dává smysl a je uspokojivé, že se celá ta nacistická buňka rozpadá na kusy, přestože je škoda, že Mertz se nedožil svého zatčení, ale každopádně teď jsou všichni v háji. Asidisi taky teda překvapuje on pomáhá Schibettovi to překvapilo hodně, je překvapivé, jak člověka může úplně změnit trocha vlasů a bradka. No a taliáni to přebírají všude ve velkém. No a samozřejmě americký zdravotní systém nechává na holičkách i řádné občany, tak se není co divit, že si vytírá pozadí s vězňmi. Fantazie. ()

Arkanoid

Adebisi prekvapivo chráni Petera Schibettu v psych ward. Wangler na Nappov príkaz zisťuje lojalitu nového člena gangu. Hromadné kopanie tak nie až také ponižujúce, ako sa z openingu mohlo zdať. Saidove dohadovanie sa o myšlienke jeho hnutia až tak nebaví, ostatné party sú veľmi uspokojujúce. Prekvapí Keller a Beecher znova objavil svoje gule napriek hojacim sa zlomeninám. Vďaka napätiu ohľadom árijskej časti sa neviem dočkať ďalej epizódy. ()