Arkanoid

„Yo, yo man. That’s me.“ Svet po vzbure vo väzení má nepatrné zmeny. Na scénu prichádzajú ľudia z komisie, ktorá chce do veci vniesť svetlo a potrestať všetkých vinníkov, aj z radov dozorcov, aj z radov väzňov, či samotného vedenia väznice. Jednotlivé výpovede zúčastnených sú krásne zostrihané s asi 5sekundovými scénami. Vyšetrovanie je horúce hlavne pre guvernéra, ktorému vytvorí výbornú opozíciu Charles S. Dutton. „Rah-rah, crimson.! Jazykové okienko: scot-free. ()

darthvader77

Charles S. Dutton to totálně zabil jako Avdal Case. Charismatický vyšetřovatel a krásná tří-dimenzionální postava. Když vyslýchá lidi tak jeho propalující pohled hněvu jsem cítil přes obrazovku, když znechuceně pozoruje zfetovaného Asidisiho tak se obracel žaludek i mne no a když se směje s Tobiasem, tak jsem se musel pousmát taky. Jeden z nejlepších hereckých klenotů, který je bohužel pozapomenut v tomto dramatu ovšem předvádí neváhal bych říct oscarový výkon. Tahle epizoda pracuje brilantně s následky první série. Řeší se důvod, proč vypukla vzpoura a výslech jednotlivých aktérů. Miluji jak do toho dokázali tvůrci efektivně napasovat záhadu vraždy. No a závěr je prostě realistický a politický. Nikdo samořzejmě za nic nemůže. Úspěch má spoustu otců, ale neuspěch je sirotek není-liž pravda. Tak jak dopadl orál, tak by měli dopadnout všechny pokusy o znásilnění. Tobias je divoch. No a hození do ringu vyzývající rukavice Casem not to si v ničem nezadá s Carcettim. ()