Úplně debilní zprávy

Publicistický / Komédia
Česko, 2018, 1–3 min

Účinkujú:

Sonia Edde (moderátor)

Pravá pseudozpravodajská relace plná emocí, které se můžete smát napřímo. (TV Prima Cool)

nudlis odpad!

Co to zas má znamenat? Tohle se může líbit jen úplně stejnem debilům jako jsou ti, kteří to vymysleli. Snad jich nebude moc ... P.S.: Je s podivem, že třeba v takový Partičce jsou vulgarismy vypípaný a to ji dávají někdy po 22. hodině. Ale vulgarismy v tomhle sajrajtu, kterej má bejt "pro mladý" a vysílaj to před osmou, vypípaný nejsou. Co na to RRTV? ()

KapitanKuraz

No minimálne, raz, dvakrát za diel sa dobre zasmejem a to je na tak krátku reláciu slušné, hlavne keď si zoberiem to, že nie som občas úplne v obraze, hlavne čo sa jedná o českú politickú scénu a podobne. PS keď si zoberiem že sú akože zábavné relácie, ktoré namiesto smiechu, vyvolávajú zvracanie a agóniu. ()

Sa.sa

dnes prý: když tady bude 80% stoupnu si v televizi úplně nahá i s kozama :))) tak jo Sonio bereme tě za slovo! Jinak neberte to tak vážně, vždyť jde jen o kozy :P... 5 hvězd = 100% ()

termyks

stav k 16.4.2019 10:00: 52%... Ještě 28%, to dáme! Stav k 17.4. 14:00 57% :)) Stav k 24.4.2019 9:00: 79% Dneska večer je den D! Stav k 24.4.2019 12:00 80%!!!! ()

Seniad

az247 naživo v éteru, aneb parádních dvojsmyslů, parodie, satiry a sarkasmu není nikdy dost. Jen škoda toho označení ÚDZ by se měli jmenovat ty ''pravé'' zprávy z TV solvinov. ()

IronDragon odpad!

ABSOLUTNÍ ODPAD!!! K tomuhle budu zvlášt kritickej, hlavně z důvodu, že se to tady na ČSFD líbí tolika lidem... Jen máloco mě dokáže zhnusit a znechutit tolik, jako tyhle zoufale nevtipný pokusy o srandu. Ještě v podání tak nesympatický, nemorální, a jak žumpa hnusný, moderátorky! Člověk, kterej se sníží k veřejnýmu kecání takovejch zbytečnejch sraček, si o něčem jako charakter může nechat jen zdát! Jestliže tohle může bejt vysílaný v televizi, tak musím uznat, že televize v Česku úspěšně dosáhla nového dna. Chápu, že to měl být pokus o srandu - ale sranda byla to poslední, čeho jsem se při shlédnutí dočkal. Totální ubohost a trapnost, která jen dokazuje, že Češi jako národ jdou úplně do hajzlu. Jak je možný, že má tahle nechutná sračka na ČSFD 76% jsem doteď nebyl schopný pochopit. Zvedá se mi kufr z omezenců, kterým se tenhle rádoby pořad líbí! PS: Komu se tenhle pořad líbí jen kvůli výstřihu tý krávy, a ještě se k tomu tady v komentářích veřejně hlásí, je u mě jen ubožák bez špetky slušnosti a charakteru!!! HODNOCENÍ: 0% ()

FuLister

Těžko říct jestli je to vtipné nebo ne, protože jde jen velmi obtížně dávat pozor a poslouchat, co vlastně moderátorka říká. Ale dívá se na to opravdu dobře, takže musím hodnotit pouze za 5. ()

Lonelybiker

Proč ten život na FuckTV Prima byl dosud tak málo pankovej :) Konečně se jeden z přizdisráčskejch producentů podíval do kalhot a ke svému úžasu zjistil, že tam má koule :D ()