Během mise si Worf uvědomuje, že jeho starý přítel generál Martok již není schopen vést. (SkyShowtime)

Ironfood

Základní nápad s posádkou klingonské lodi, která jde od porážky k porážce a potřebuje naladit na vítěznou vlnu, je sice velmi slibný, jeho zpracování je bohužel velmi slabé. Nemá to žádnou šťávu, žádné působivé scény, hlášky nebo humor, prostě nic. I to rozuzlení mi přišlo dost nepovedené. Takže si vlastně říkám, jestli ty mé dvě hvězdičky nejsou zbytečně moc:-) ()

Loki_Six

"They're soulless creatures, Worf. Fighting for no goal or purpose except to serve the Founders. They take no pleasure in what they do, nothing is glorified, nothing affirmed. To the Jem'Hadar, we are nothing more than, than targets to be destroyed!" ()

sirien

reálně spíš silný 2*, ale nějak sem měl pro tu Klingonskou posádku slabost. Díl hezkej, ale tradičně předvídatelnej. Pár scén poněkud přehrávanejch (zejm. Jadzia sem a tam), ale to de asi za režisérem a šlo to přežít. ()

RedRose

Režíruje Geordi La Forge, ale moc to nejde... Jadzii jsem tu "klingonku" nikdy nevěřil a ani tady se to nezměnilo... Jinak jsou ti klingoni pořád dokola to samý a co je horší, je to už fakt hloupý... ()