Ross privedie svojho malého syna Bena na návštevu k Monice, ktorá pripravila koláč z kiwi. Ross koláč ochutná a zrazu u neho prepukne alergická reakcia - musí ísť okamžite do nemocnice. Malého Bena zverí na stráženie Joeymu a Chandlerovi, ktorí ho vezmú na prechádzku. Na stráženie dieťaťa ale zabudnú, keď sa v autobuse pokúšajú nadviazať známosť s dvomi ženami ... (TV Doma)

Tommassi3

"Rachel, víš, tvoje kamarádka není jen špatná !! Tvoje kamarádka je totiž tak špatná, že když ji slyším, mám chuť si prostrčit prsty okem až do mozku.. A vydrápat si ji odtamtud.." ;) ()

• Rachel (Jennifer Aniston) a Phoebe (Lisa Kudrow) nemají v této epizodě žádné společné scény s ostatními přáteli. Spolu je můžeme vidět pouze v Central Perku. (griph)
  • Žena, ktorá spieva v Central Perku, je Chrissie Hynde, speváčka a gitaristka skupiny The Pretenders. (Pat.Ko)
  • I kdyby se jednalo o nehodu, Chandler (Matthew Perry) a Joey (Matt LeBlanc) by v reálu čelili právním problémům za to, že nechali Bena v autobuse, protože je to považováno za ohrožení dítěte. (griph)