Akty X

• Česko Akta X (viac)
Dráma / Horor / Thriller / Mysteriózny / Sci-Fi / Komédia
USA / Kanada, (1993–2018), 162 h 42 min (Minutáž: 42–86 min)

Tvorcovia:

Chris Carter

Hudba:

Mark Snow

Recenzie používateľa Tommassi3 k tomuto seriálu (223)

Neobvyklí podezřelí (1997) (S05E03)

"Radši si sedněte, agente !! Bude to dlouhý.." ;) Manners rulez !! ()

Zajížďka (1997) (S05E04)

"Teď by z nás na semináři kolektivní spolupráce měli radost.." ;) ()

Postmoderný Prométeus (1997) (S05E05)

"Jerry Springer říkal, že tomu fakt rozumíte, agente Muldere.." ;) ()

Koleda (1997) (S05E06)

"Agentko Scullyová, neviděl jsem vás snad čtyři hodiny !! Už jsem se o vás začínal bát.." ;) ()

Emily (1997) (S05E07)

"Agente Muldere, myslíte si, že zkratka FBI znamená Federální úřad pro výmysly ??" ;) ()

Kitsunegari (1998) (S05E08)

"Kde je Modelle ??" - "Musel jít.." ;) ()

Boj s minulostí (1998) (S05E09)

"Nemyslím, že tu někdo vykrádá hroby, Scullyová.." - "A my jsme teď dělali co ??" ;) ()

Panenka (1998) (S05E10)

"Scullyová, vem si mě !!" - "To by mi ale zrovna teď moc nepomohlo, Muldere.." ;) Další Danina sólovka v další famózní Mannersově epizodě.. ()

Vypínač (1998) (S05E11)

"Já chci svou doktorku !! Chci svou doktorku !! Zavolejte doktorku Scullyovou.." ;) ()

Zlá krev (1998) (S05E12)

"Že měl zuby jako kůň ??" ;) Velice výživná halloweenská speciálpizodka beroucí si na paškál upíří tematiku i vztah obou agentů.. ()

Pacientka X (1998) (S05E13)

"Vypadám, že se bavím ??" - "Ne, Muldere, vypadáš jako bys měl zácpu.." - "Za těch pět let jsem jim těch lží sežral tolik, že bych se ani nedivil.." ()

Červení a černí (1998) (S05E14)

"Musím říct, agente Muldere, že tentokrát by teorie s mimozemšťany byla rozhodně přijatelnější než to, co mi tu předkládáte.." Další "jsem tvůj otec, Luku !!" epizoda zgruntu odhalující další dílky skládačky mytologie seriálu.. ()

Souputníci (1998) (S05E15)

"Tam se zakládají případy s mrtvým koncem.." - "A proč je nezakládáte pod X jako nevyřešené ??" - "Tam už se mi právě nevešly.." ()

Vnitřní zrak (1998) (S05E16)

"To není zázrak, ale vaše kolínská.." ;) Znovu famózní Manny Manners, znovu se "jsem tvůj otec Luku" epizodou, v níž naprosto exceluje šílená ohyzda Lill Taylor..;) ()

Andělské duše (1998) (S05E17)

"Scullyová, ty ses dala na sólovou dráhu ??" ;) ()

Americká varianta (1998) (S05E18)

"Když se nevrátím do půlnoci, nakrmte rybičky !!" ;) Bowmanova famózní nervová brnkačka.. ()

Šálení smyslů (1998) (S05E19)

"Kdykoli někdo uvidí yettiho nebo panenku Marii, prostě zavolají do suterénu.." ()

Konec (1998) (S05E20)

"Ať už to byl kdokoliv, mrtvý určitě není.." ()

Začátek (1998) (S06E01)

"Ty víš, o čem mluvím, Dano !! Jen tomu odmítáš uvěřit.." ()

Jízda (1998) (S06E02)

"Co to kruci děláš ?? Co to děláš ??" - "Co bys řek, že dělám ?! Asi skládám operu.. Řídím, ty pošahanej parchante !!" ;) ()

Dočkají se Akta X rebootu?

Dočkají se Akta X rebootu?

30.03.2023

Nový seriál Vince Gilligana našel domov