M.A.S.H.

• Česko M*A*S*H (viac)
USA, (1972–1983), 108 h 15 min (Minutáž: 25–120 min)

Tvorcovia:

Larry Gelbart

Predloha:

Richard Hooker (kniha)

Scenár:

David Isaacs, Ken Levine, Richard Hooker, Larry Gelbart (viac)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (263)

Zub tě osvobodí (1982) (S10E15)

Na jedné straně vážné téma - rasismus v armáda a na té druhé Winchaster a jeho zub. Dobrá kombinace. ()

Tlakové body (1982) (S10E16)

Freemana vždycky rád vidím. Podobně jako Flagga. Ale na tenhle díl se nějak nemůžu upamatovat. Tak jsem si ho aspoň mohl prožít celý znovu od začátku. ()

Kde je vůle, tam je i válka (1982) (S10E17)

Jedna z vážnějších epizod ukazující, že válka taková sranda nebyla. Na druhou stranu zde vidíme řadu kratších scének, které by samy o sobě asi v jiných dílech být nemohly. ()

Všeobecné pozdvižení (1982) (S10E18)

"Jsem teď nejdůležitějším členem Klingerova klanu, hned po Hasanu Vyděrači." ()

Hrdinové (1982) (S10E19)

Trochu to na mě působilo, že kde se vzalo, tu se vzalo udělátko na elektrošoky. ()

Synové a kuželkáři (1982) (S10E20)

Jedna z mála epizod, kde Hawkeye vidíme v jiné situaci, než jsme zvyklí. A tyhle díly mám rád, protože ukazují skutečný charakter rolí, stejně tomu tak bylo u Charlese. A kuželky jako druhou linii netřeba moc komentovat, svoji práci odvedli dobře. ()

Zachyť to (1982) (S10E21)

Tahle zápletka byla fakt marná.... ()

Koukni na mě (1982) (S11E01)

Tuhle epizodu jsem měl vždycky jako jednu z těch slabších. ()

Iluze nebo terapie (1982) (S11E02)

No, Helloween není zrovna moje téma. ()

Propaganda (1982) (S11E03)

Za mě slabší epizoda. Charlesovo tokání tentokrát nic moc a snaha o přesvědčení korejského pilota vstoupit do amerických propagandistických služeb taky nějak zvlášť neohromila. ()

Divoký vtipálek (1982) (S11E04)

Na polesní sérii určitě nadprůměr a docela originální příběh. ()

Kdo ví? (1982) (S11E05)

Linka s Charlesem a Klingerem stále za víc, než nic. Hawkeye měl sice zajímavý příběh, ale nepatřil k nejlepším. ()

Senzační zpráva (1982) (S11E06)

Úroveň poslední série je opravdu místy hodně slabá. A tento díl je toho důkazem. ()

Pochybnosti (1982) (S11E07)

Neustále rozčilující plukovník již není ničím novým, každopádně díl bavil. ()

Střízlivý Měsíc (1982) (S11E08)

Témata už jsme viděli a jejich kombinací se nic nepovedlo. A vtipnost taky klesá. ()

Běh pro peníze (1982) (S11E09)

Závěrečné díly jsou už poněkud slabší, tento nevyjímaje. Velmi jednoduchá a přímočará příběhová linka. Až na Charlese. ()

OSN, noc a hudba (1983) (S11E10)

Způsob, kterým si ten sluha namazal Winchestera na chleba byl prostě úžasný. ()

Podivní spolunocležníci (1983) (S11E11)

Klasická epizoda z končícího seriálu. Dva paralelní příběhy, které končí paralelně. Větší propletenost by jistě byla na místě. ()

Neříkej už ne (1983) (S11E12)

I přes osobní ztráty válka jde prostě dál.... ()

Přátelé a nepřátelé (1983) (S11E13)

Mahler nic moc a Potter a jeho kamarád bylo něco, co jsme viděli už dřív. ()

Zemřel herec Burt Young

Zemřel herec Burt Young