Cassianovi a jeho spoluväzňom sa naskytne jedinečná príležitosť. Ak ju chcú využiť, musia okamžite konať. Mon Mothma sa medzitým snaží zabezpečiť budúcnosť Povstaniu uzatvorením novej dohody, ktorej cenu však nepredvídala. (Disney+)

GejmronCZ

Za úžasnýho Andyho Serkise to dát musim. Tohle byl nadupanej díl se vším všudy a soundtrack to krásně podtrhoval. Když ale začal Serkis mluvit do mikrofonu....Já v něm fakt na moment uviděl tu opičí povahu Caesara a rázem se z toho hlasu naděje stalo něco víc. Přesně to byla jedna z věcí, která mi tu chyběla. Takovej moment, co by tomu dodal tu třešničku navrch. Jen škoda, že toho nebylo trochu víc. Celkově mi Andor moc nesedí, ale kvalitní zpracování mě zatím žene kupředu. A to mimo fakt, že chci mít celé Star Wars Universe shlédnuté. Za ten prvotní impulz k tomuto cíli vděčím Clone Wars a milované Ahsoce/Štěkně. ()

indyczz

Asi to nejlepší v seriálové i filmové tvorbě za dlouhou dobu. Seriál roku. Serkis a jeho věta byla tak emotivní, že jsem nikdy ze seriálu necítil takovou bezmoc. Nemám co dodat. Mandalorian je oproti tomu docela nuda. ()

david141474

Ó můj bože. Nemám slov. Tato epizoda s podtitulem One Way Out byla skvělá! Tedy nebyla skvělá, byla neuvěřitelná! Takovýto epizody jen dokazují, že Star Wars ještě nekončí. Tyto epizody dokazují, že Star Wars má ještě budoucnost, i když nás v příštích třech letech nečeká žádný film, ale pokud takovýto seriály budou vycházet často, tak nemám o budoucnost Star Wars strach. Už v únoru nás čeká 3. série Mandaloriana! Co si víc přát že? Teď budu sám proti davu, ale já považuju seriál Andor, za nejlepší seriál, jaký jsme letos dostali! Určitě ještě dlouho mi v hlavě bude znít tato slova: ,,One Way Out!" 10/10 víc takovýchto epizod. Takovýto epizody jen dokazují, že Star Wars má ještě budoucnost! ()

Simon.Dobes

Andor ma nebaví, baví ma len Andor. Inak povedané, bavia ma len linky s hlavnou postavou. Tie ostatné sú tak nudné a nezaujímavé, že pri nich skoro zaspávam. Od začiatku mi príliš seriál ako celok nesadol, táto epizóda ma ale hrozne bavila. Andy Serkis je skvelý. Únik z väzenia si zaslúžili plný počet, no pol hviezdy strhávam za tie zbytočnosti navyše. 4,5/5 ()

Myung

Nejkvalitnější Star Wars content za hoooodně dlouhou dobu. Jestli budou ještě lepší díly než tenhle, tak se zblázním. + monolog Skarsgårda? Husina. ()

Skyw4lker7

Podľa niektorých najviac "zbytočný seriál" Star Wars je paradoxne jeden z tých najkvalitnejších nielen v "ďalekej galaxii" a hlavne prekvapením roka. Neprávom prehliadaný seriál a v dnešnej epizóde sa to opäť potvrdilo. Pecka ⭐! ()

Raid91

Když oznámili Andora tak jsem si říkal... "další zbytečný seriál ala Obi-Wan co chce dojit mou oblíbenou značku" Ale co předvádí Andor to jsem ani ve snu nečekal a tento díl je precizní práce. Andymu za dnešní výkon odpouštím Venoma 2 ()

Petbrab

Nerad hodnotím jednotlivé epizody jakéhokoliv seriálu. Ale zde udělám výjimku. Tenhle díl byl díky scénam i dilalogům při útěku z vězení prostě pecka. ()