Upíri sú pozvaní k susedom na Super Bowl. Guillermo zatiaľ pre nich hľadá obete. (Budisovie)

molcan2

Keď partiu pozve banda idiotov na párty Super Bowl, myslia si, že to súvisí so sovami. Nedorozumenie ich posiela do akcie. Vďaka nehoráznosti toho, že sú upíri, sú bežné reči skutočne vtipné. Keď niekto príde na záchod, dostane sa mu úžasnej odpovede od dvoch chlapov vo vnútri. Guillermo hľadá panny, ide na stretnutie uctievačov komárov a zistí, že sú to zabijaci upírov (alebo by nimi chceli byť). Uvedomí si, že títo ľudia by mohli svojmu klanu skutočne priniesť problémy. Dozvedá sa veľa o realite svojej úlohy známeho. Nie že by to predtým nevedel, ale zisťuje, že to má aj ľudské dôsledky. ()

Sayko

A konečně nám došlo i na dějové zvraty! Klasičtí upíři a Colin Robinson se svým, i když stále opakujícím humorem vydávají na návštěvu k sousedům, takže zde máme příjemnou změnu prostředí a nové postavy, které fungují spíše jen jako kulisy a těla na vysávání krve, jak by řekli naši zubatí kámoši. No a Gizmo.. to je ten fatální dějovej zvrat! Začínáme se někam s hlavním příběhem konečně posouvat, skvělý! ()