Ve vysoké trávě

• Kanada In the Tall Grass

Těhotná žena a její bratr zaslechnou volání o pomoc. Vydají se za chlapeckým hlasem do travnatého lánu, jen aby zjistili, že možná není cesty zpět. (Netflix)

lineker

Takže tu máme x-hlavé osazenstvo, které se nám tam a zpět a sem a tam ( a to i časově ), prodírá kurevsky vysokým travním porostem. Vše bez ladu a skladu ( až na jeden, zřejmě klíčový šutr ) a hlavně bez nápadu. ()

ilegal1983

Ako cakal som velku hovadinu a naopak dostal solidny horor.Doporucujem,som prave po filme a musim ocenit snahu natocit zase nieco nove.Pekna mamina Becky film rozhodne tiahne z priemeru a jej vykon mi prisiel ako najlepsi.Vobec som sa v deji nestratil,praveze ked to clovek sleduje a premysla da mu to viac a kolecka do seba zapadnu.Ja som spokojny a Patrick Wilson ako perfetkny hnusak s fuzikom znova nesklamal.Jedine co musim filmu ztrhnut je tma a vy co to budete sledovat tak jas na vysoky level.Stvorhviezdickovy mazec. ()

peter.m

"Ide mi hlava explodovať z toho, že neviem, kto prví vošiel na to zasrané pole. Mám chuť zobrať od svokríka kosačku a celé to zkosiť, poprevracať, zložiť do petrencov a vyhodiť na šopu." /príbeh*/herecké výkony-/pointa*/hudba-/výprava*/ ()

VsetkoVsade

Videl som koktavého nahrávať audioverziu Starého zákona, rozklad plastovej fľaše prirodzenou cestou, priebeh výstavby slovenských diaľnic, herný systém Chelsea počas víťaznej sezóny v Lige majstrov, videl som dokument o rozmnožovaní slimáka záhradného, výstup Británie z EÚ, maratón beznohých slepcov na LSD, v slabej chvíli som kedysi dokonca na prázdninách u babky zhliadol jeden alebo dva diely Ulice, všetky spomínané javy ale závratným tempom a priamočiarosťou svojho vývoja tento film ďaleko predstihli. ()

NinetyOne

Nápad super, ačkoli určitě s ním nepřišli jako první. Dokázal bych si asi víc pohrát s tou časovou osou. Škoda. Film měl daleko větší potenciál, první třetina filmu byla daleko zajímavější, než zbytek. 50% ()

Dalajlada

Byl by to moc dobrý psycho film, kdyby nebyl tak odfláknutý. Atmosféra by šla, herci by šli, ale nějak to celé bylo bez ladu a skladu. Ve finále jsem jen zmatený a přemýšlím, jestli to vlastně o něčem bylo. ()

kubyczech

Jako co k tomu dodat. Vše je a bylo řečeno v mnoha komentářích přede mnou. Takže ve stručnosti. Začátek filmu, potenciál na to být jeden z nejlepších "bubu" filmů roku. Od druhé poloviny, jsem nevěděl zdali se smát nebo brečet a s odporem nasraně dokoukáno. Tečka ()

webino

Nehanbím sa dať 5 hviezd dal by som ešte aj pol dalšej.Nemechajte sa odradiť,super kritikmi CSFD prosím vás.Skvelá kamera,strih tak akurát,žiadna chyba do oči bijúca na dnešné očakávania.Hudba,zvuk sú na tento film prešpekulované,lebo inak by to nemalo asi ani zmysel,proste kvalitka.A kto sa stratil v deji po 40 minútach ako tu čítam,tak je prečičkaný,alebo taký čo keď vyšiel prvý Matrix nechápali ešte rok o čo sa jedná.Je to poňaté so správnou mierou absurdity,tajomna,haluzí,hororu a brutál atmosféry kríženca Kinga a Kocky.Mne osobne toto mišung chýbalo a nevedel som to kým som toto nevidel.Je to dobre spracované a nehanbím sa dať 5 hviezd len kvôli tomu aby sa zdvihol rank pre tých čo bazýrujú na CSFD hodnotením a uniknú im aj dobre kúsky.Nehrajme sa na dáku Oscarovu akademickú porotu prosím. ()

Ospalek

Jen bez ladu a skladu poházené scény zkompletované do jednoho filmu. V první třetině filmu jsem byl ještě celkem napjatý, co bude, ale pak se to očekávání střetlo s realitou a já pochopil, že tento kus nemá hororovému fandovi co nabídnout. ()

Drolit

Neskutečná nuda. Žádné napětí. Žádná atmosféra. Děj bez jakýkoliv zajímavých převratů. To není správná charakteristika Kingovy povídky, že? ()

Stanislaff

Když si vzpomenu na všechny zpatlané filmy podle Kingových knih, tak tento film byl pro mě zajímavý, měl atmosféru a hlavně jsem ho dokoukal do konce. 😁 ()

suffragium

V podstatě sdílím kritiku, která zde většinově zaznívá: nápad, který se nedočkal přesvědčivého a hlavně srozumitelného rozuzlení. Jinak jsem se přesvědčil, že nesympatický Patrick Wilson prostě nepatří k mým oblíbencům. ()