Hororová antológia zložená z viacerých segmentov, ktoré sú medzi sebou vzájomne prepojené. "The Way Out And The Way In". Dvojica previnilcov sa snaží uniknúť pred spravodlivosťou a vyhnúť sa trestu za svoj čin. Ich osud sa však stále zamotáva a postupne zisťujú, že pred svojou minulosťou nemôžu utiecť, a budú kvôli nej brutálne trpieť.
"Siren". Tri mladé dievčatá, ktoré tvoria hudobnú skupinu, sa vybrali na výlet. Počas dlhej cesty nehostinnou púšťou však dostanú defekt a zostanú odrezané od sveta, pretože nemajú potuchy, ako ďaleko je najbližšie mesto, a taktiež nemajú náhradnú pneumatiku. Našťastie sa po dlhom čakaní objaví auto a zhodou náhod sú jeho majitelia veľmi prívetiví. Dievčatá dokonca pozvú do svojho domu, kde im poskytnú plný komfort. Po príjemnej večeri s rodinou, ktorá ich prijala s otvorenou náručou, sa však pobyt mení na najhoršiu nočnú moru.
"The Accident". Lucas cestuje počas noci opustenými cestami a dlhú cestu si kráti telefonátom s priateľkou. Znenazdajky sa však pred jeho autom z tmy vynorí postava a on už nemá šancu zabrzdiť. Dochádza k zrážke a neznáma osoba má na tele mnohopočetné zranenia. Lucas je však ochotný urobiť čokoľvek, aby jej pomohol. Po príchode do blízkeho mesta má šťastie, keď nájde nemocnicu. Problémom je, že v tejto nemocnici sa využívajú naozaj netradičné liečebné metódy.
"Jailbreak". Starší muž prichádza do mesta, aby tu našiel sestru, ktorá sa stratila už pred trinástimi rokmi. Po malej chvíli však zisťuje, že mesto je plné zvláštnych obyvateľov, a nájdenie sestry jeho sestry bude oveľa komplikovanejšie, ako sa spočiatku zdalo. V záverečnej časti prichádza mladá rodina po prvýkrát do svojho nového domu. Plánovaná večera a oslava sa však nekoná, pretože uprostred večera zaklope na dvere neznámy návštevník, ktorý sa do ich domu snaží dostať za každú cenu. Rodina tak musí čeliť obrovskému nebezpečenstvu hneď po príchode. (Marceloo)

foxocs

Veľmi zvláštny film s poriadne zamotaným príbehom kde ta hodka a pol mi prišla strašne dlhá kopec dejov priamo napojených akurát ten koniec som nepochopil ...bolo mi jasne že niečo musel urobiť ale čo? Čo komu urobili tie baby ? Ako celý film som bol v napätí a ani neviem kvôli čomu ...pár krát mi prišlo aj zle z tých nechutností :/ ()

tXtX

Drvivú väčšinu stopáže som sa nudil. Nepresvedčil ma ani jeden jediný príbeh. Nikomu som nefandil. Nebál sa. Jediná vec, ktorú by som vyniesol do nebies je hudba a lá 80. roky. Nič viac. Cgi efekty boli hrozné, ale na úkor rozpočtu to beriem.. Ledva 40%. Prečo nebol dej viac objasnený? Kto, alebo skôr ČO to boli za ľudia? prečo mali také oči? prečo chceli každého zabiť? prečo v tom meste nebolo živej duše? a tie lietajúce kostričky.. ? wtf.. a ta blondína v obchode? a na pumpe? a na fotke?... človek síce pozerá, ale nemá poňatia ČO pozerá.. a to je kurva problém. ()

lineker

Na tripu ujíždějící horor (no horor vlastně ani moc ne), který nám představí několik postav mířících na jih. Imaginární silnice a imaginární město. Jedna lokalita avšak různé postavy a příběhy. Kruh se po celou dobu čím dál více rozevírá, aby se na konci nemilosrdně spojil. Nebo vlastně na začátku? Právě ten začátek a konec bavil nejvíce. ()

Mrliš

Nic moc. Jednu hvězdu dávám za šílenou scénu v prázdné nemocnici, kdy řidič auta ošetřuje holku, kterou srazil. Jinak se jedná o změť ničeho. Škoda. ()

C.A.T.

To jsem si zase naběhla... Poslední dobou mám fakt smůlu na nesmysly, který si myslí, že když do filmu nacpou spoustu nechutností, tak to bude pecka... Za mě ne, nezajímavé, nudné, smysl toho všeho jsem nepochopila ani nechci pochopit... ()

Dalajlada

Čekal jsem, že povídky na sebe nebudou nijak navazovat a budou odděleny nějakým povídáním a ono ejhle. Povídky spolu sice nesouvisí, ale jsou skvěle natočeny, zahrány a vůbec udělány. Atmosféra je pěkně hustá a tvůrci si dali opravdu záležet, aby jednotlivé povídky stály za to. ()

jabbo123

Souhlasím, že příběhy mohli být lépe propojené. Připomínalo mi to dlouhý díl krajních mezí - několik příběhů hříšných lidí, kteří se dostanou do pekla v podobě zapadlého městečka uprostřed Americké pouště, obydleného démony, kteří si s nimi docela sofistikovaně pohrávají. Fajn atmosféra a synťáková hudba. Dal bych těch 65%, ale nelituju, že jsem film viděl. ()