Začíná nový den a osud Moordaleské střední visí na vlásku. Aimee se prokecne, Eric se svěřuje a Otis čeká v nemocnici. Na upřímnosti teď záleží víc než kdy předtím. (Netflix)

Kacitr

Bylo mi to jasný. Jen co se o tom v začátku třetí série prvně mluvilo....Teď už jen doufat ve čtvrtou sérii. Tato je prozatím má nejoblíbenější. Silné. Emotivní. Vtipné. Výstižné. Odvážné. Nápadité. K Adamovi jsem si konečně našla cestu. Závěrečná scéna mi vehnala slzy do očí. Eric a Otis jsou skvělé duo. Jakob dostává malé a bezvýznamné plus. Jo a jsem ráda, že si to Lily nakonec rozmyslela. ()

jirikzaboj

Poslední epizoda sice nedohnala tu předposlední, ale zachovala se finálně a uzavřela spoustu linek pěkným tempem a na adekvátní úrovni. Přesto je to konec neúplný, ale zároveň to není tak úplně lákadlo na další sérii, která již byla oznámena. Všichni jsou opět zvědaví, kam to Maeve a Otis posunou. Ale dokola tohle téma také nejde točit a velmi doufám, že 4. Série bude zároveň tou poslední . Sex Education 3 každopádně nejlepší série so far. Práce s postavami byla úžasná a probralo se napříč díly spoustu sexu a problematiky kolem něj a nebyla třeba ani klinika. Pro mě velké překvapení to, že seriál nabral dramatický nádech a přinesl opravdu vážnější příběh, pojený s bolestí, psychickými problémy a nevyrovnaností se sebou samým. Seriál se ale tyhle problémy snaží řešit a ve drtivé většině je to úspěšný rehab. Seriálový podzim tedy začal silně a u toho, čemu jsem opravdu tak moc nevěřil. ()

LachtanShows

Nebudu chodit kolem horké kaše, třetí sezóna se pyšní silnými momenty, nejsem s jejím zakončením ale tak spokojený, jako jsem byl loni s předchůdcem a posledních pár minut jsem čekal mnohem lépe splácaných dohromady. Tady se jen na rychlo uzavřelo pár linek a světe spekuluj si zas nad tím, jestli na to ještě navážeme nebo už nebudeme muset, že jo. ()

Praxis

Silná třetí řada - možná nejsilnější - ale s rozporuplným závěrem, který vás zdeptá víc než byste si přáli, ale přesto ta minulá skončila o mnoho emotivněji. Tady jsem si slzičky jako minule neutíral. Snad jen doufat, že závěrečná čtvrtá řada, která byla oznámena, alespoň tento hořkosladký konec trochu napraví. ()

Remivsremi

Smutný ale nadějný konec. Doufám jenom, že se v Netflixu někdo nezblázní a neoznámí konec seriál. Třetí řada byla silná a možná i bude mou zatím nejoblíbenější. Seriál neztratil svůj půvab, sílu, lehkost. Herci si neskutečně důvěřují a na jejich výkonech je to znát. Teď už jenom netrpělivě vyhlížet sezónu číslo 4. ()

• Keď sa Jackson pýta svojej matky (Hannah Waddingham), či vždy vedela, že je lesbička, odpovedá, že veľa vecí jej bránilo v tom, aby uznala svoju príťažlivosť k iným ženám, keď vyrastala, a na záver povie: „Hanba.“ Waddingham predtým hrala v seriáli Hry o tróny (2011), kde sa jej postava Septa Unella preslávila opakovaným vyslovením slova „hanba“. (Pat.Ko)