Willy a kúzelná planéta

• Česko Willy a kouzelná planeta (viac)

Malý Willy cestuje s rodičmi vesmírom. Po nehode vesmírnej lode sa sám v záchrannom module dostáva na neznámu, divokú planétu. Našťastie má so sebou dôležitého parťáka – robota Bucka. V cudzom svete na nich číha veľa nástrah a objavov… (Magic Box)

blondboss

Milá a vizuálne veľmi atraktívna rozprávka, ktorá je ale určená výhradne pre malé deti, čomu zodpovedá aj veľmi jednoduchý a priamočiary dej bez nejakého zmysluplného vyvrcholenia či odkazu. Preto za mňa len priemerné hodnotenie, ale deťom sa to nepochybne bude páčiť. 50 % ()

kolly13

Jednodušší scénář by divák pohledal, který ale pro dítě může být docela tragický (co je horšího než odloučení od rodičů a samota?). Vše zachraňuje sympatická animace a správně pohádkový konec. Já se nudil, děti byly spokojené. ()

NeverEver

Za me velmi prijemne prekvapeni . jak po strance neotreleho pribehu tak po strance vizualni. KOnecne ne americky pekny detsky kresleny film, ktery reflektuje "kam se dnesni deti pohnuly", ale porad ma v sobe tu lasku, krasu pratelstvi a touhu byt s rodici. A ze technika nam mozna v leccems pomaha, ale zivot ne vzdy zachrani.... Byla jsem unesena z tolika novych postav, barevnosti a jednoduchosti pribehu, ze si film ihned nasel misto v top 10. Nastesti odprosten od americkeho patosu. Na slabsi povahy muze pusobit i trochu drsne..... 4**** a doufam, ze tvurci brzo zase s necim prijdou..... ()

laco176

No ja pri mojom veku to hodnotiť nemôžem, ale podľa reakcii decák v kine... Dávam za päť. Veď ten film je určený deckám a nie päťdesiat ročným rodičom. ()

vrch07256732

U mňa OK - fajn grafika, obstojný príbeh najmä pre vekovú kategóriu pre ktorú je film určený, kopec akcie, trocha srandy (pre dospelákov moc nie - fakt film určený pre decká). Celkovo super. ()

Yeloumen

Příjemné, nenáročné, zábavné. Film vlastně vyniká jednou jedinou věcí a tou je absence konfliktu dobra a zla (a tedy násilí), díky čemuž se vlastně průměrný film stává velice vhodným i pro menší děti. Proto dávám 4*. ()

McGuffin

Podle názvu se zdá, že Willy a kouzelná planeta, Terra Willy: Planète inconnue, jsou dvojice, o kterou běží. Chyba lávky. Na neznámé planetě ztroskotá malý Vilém se svým pomocníkem robotem a čekají, až je záchranná sonda najde a odveze. Mezi místními rostlinami přitom najdou jedlé i jedovaté a mezi místními živočichy objeví přátele i nepřátele. Proto když je sonda objeví, jsou ve zdraví přeživší Vilém dospělejší a robot opotřebovanější. To neplatí o rodičích, se kterými se syn šťastně shledá, ti jsou nachlup stejní jak před chlapcovým ztroskotáním, o nic chytřejší, o nic starší. Scénář David Alaux, Jean-François Tosti a též režírující Eric Tosti. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

Dalajlada

Naprosto tuctová a předvídatelná pohádka. Na to aby to bylo jen pro děti tomu chybí nějaký smysluplný příběh a aby to bylo jen pro dospělé, kteří si uvědomují tu nudu při čekání na záchranu, je to příliš dětské. Závěr je ovšem hustý a řekl bych, že pro děti příliš smutný. ()