Sportovec roku 2018

(relácia)
všetky plagáty

Slavnostní vyhlášení prestižní odborné novinářské ankety Sportovec roku letos oslaví svůj jubilejní 60. ročník. Přímý přenos galavečera se uskuteční z pražského hotelu Hilton, kde budou přítomni nejlepší současní sportovci i sportovní legendy České republiky. Svá ocenění převezmou tři nejúspěšnější junioři, kolektivy a deset nejlepších sportovců za rok 2018. Večer doplní hudební seskupení Epoque Quartet spolu s Ondřejem Rumlem a Monikou Bagárovou, taneční část je i letos svěřena do rukou choreografky Jany Burkiewiczové. Galavečerem diváky provede Daniela Písařovicová. (Česká televize)

SOLOM.

Gratulace Ester Ledecké k vítězství – zcela zaslouženě si to za předvedené výkony zasloužila. Jen trošku zamrzelo, že se Martin Šonka neumístil ještě o něco výše – protože i on měl famózní sezónu – jenže akrobatické létaní zas až tolik populární není. Co se samotného večera týče, tak ani „moderátorka“ Daniela Písařovicová nebyla vůbec špatná, nenudil jsem se u toho, i když je pravda, že taková Bagárová mohla vybrat lepší písničku. ()

filipvrbik

Je sice dobře, že místo tragického Boučka, konečně dali příležitost Daniele Písařovicové, ale jinak je to hrozné- téměř nikdo nebyl přítomen, hudební vložky katastrofa- takže ta jedna hvězda je pro Ester, která si ji jednoznačně letos zaloužila... ()

Athree

Velké zklamání z přenosu. Netuším, jestli to byl totální kolaps režie či produkce, ale na to, že se jedná o prestižní večer, tak doprovodný program nebyl ničím výjimečný a záběry kamer mi nepřišly kvalitní. Pobavilo mě, že při vyhlášení vítězky, která si tuto cenu patřičně zasloužila, bylo pomalu více záběru na jejího otce, než na ni samotnou. Samotné výsledky netřeba komentovat, na to si udělá každý osobní názor. ()