Followed

• Kanada Followed

Kontroverzní influencer sociálních médií, který chce získat více odběratelů, se ubytuje v prokletém hotelu a dosáhne děsivých výsledků. (mikki089)

Arsenal83

Súhlasím s Malachim, dnes už je filmárom asi každý, kto vie ovládať mobil. Ešte včera chytal pokémonov a dnes si už píše že youtuber, influencer. Film je naozaj amatérsky, hlavný herec str ašne prehráva, no a strašidelné to je maximálne tak ako trošku takým pasážami, no nie veľa a aj na to sa treba načakať. ()

Trevor

Deň slabých noviniek som zavŕšil týmto filmom a môžem s čistým svedomím povedať že to bola strata času. Dobré momenty by človek zrátal na prstoch jednej ruky, nemám rád takýto koncept filmov ale dopozeral som ho a aj to sa ráta... ()

SpicyNugget

Youtuber chce pro své fanoušky natočit něco pořádného - vydá se bydlet do prokletého hotelu, ve kterém údajně straší... Mě filmy s takovou tématikou a se zapojením online obrazovky baví. Připomnělo mi to Follow me (nejen názvem) a taky trochu Pátrání. Follow me ovšem bylo o poznání lepší. Tady mě vyděsila jen scéna s korejskou hrou ve výtahu a chlapík, co se na chodbě ohnul, až mu upadla kebule. Jinak mě film neděsil, duchové nikde, jen nasranej bezďák, kterej nerad kamerování. Jednu hvězdu dávám za konečné rozuzlení, to jsem čuměla s otevřenou pusou a druhou za ty dvě solidní scény, ale od duchařského hororu čekám bohužel mnohem více (a to skutečně nejsem náročný divák). ()

Harakiri13

Fiktivní hotel Lennox do kterého jedou má předlohu ve skutečném hotelu, který je také v Los Angeles a jmenoval se Cecil (dnes Stay on Main). Jde o hotel, ve které se stalo několik neobjasněných úmrtí a sebevražd. Video se zmatenou studentkou ve výtahu, které vidíme ve filmu je také přebráno ze skutečné osoby jménem Elisa Lam (také existuje její skutečný poslední záznam kde byla zmatená ve výtahu). A onen vrah o kterém je ve filmu řeč má představovat sériového vraha Richarda Ramireze, který byl zde ubytován stejně jako další sériový vrah Rakušan Jack Unterweger. K filmu Nemám rád "glitche" z kamerových záznamů, které se dějí převážně v noci, Film mě vůbec neděsil, což by asi horror měl. Dávám slabší 2 hvězdy. 3/10 ()