Nathan pozve Madeline a Eda na spoločnú večeru, aby prebrali výchovu Abigail. Celeste sa pripravuje na zasadnutie mestskej rady ohľadom Madelineinej divadelnej hry a snaží sa rozptýliť Perryho obavy, že sa chce vrátiť späť do práce. Jane má schôdzku so slečnou Barnesovou, ktorá jej navrhne, aby Ziggy navštívil psychológa. Kým Madeline čelí tvárou v tvár kostlivcom z vlastnej minulosti, vďaka špehovaniu na internete odhalí totožnosť muža, ktorý zásadne ovplyvnil minulosť Jane. (HBO Slovakia)

LachtanShows

Tak je to tu. Seriál nabírá na tak silných obrátkách, že už musím sahat po plné palbě v hodnocení a už teď mě strašně mrzí, že Sedmilhářky disponují tak nízkým počtem epizod. Je to sice dobře, protože minisérie teďko vládnou světu a natahováním příběhu se akorát dostáváme do úzkých. Úskalím je ovšem situace, kdy vás show totálně pohltí a vy jste kvůli pouhým 7 dílům ihned u konce. Označení krimi začíná být velice příhodné. ()

Pilda17

Polovina série je za mnou, ale co vlastně vím? Prakticky nic, to tajemno je sice zajímavé, ale tak trošku táhlé. Může to mít svůj důvod a já nakonec celé sérii pošlu plný počet. Zatím sleduji herecký um několik skvělých hereček + rozbor všech postav. Jen kvůli tomu se stále držím v pozoru, protože děj je dost pomalý. V sérii budu pokračovat, protože to rozuzlení může být fantastické. ()

Anderton

Každý potrebuje psychológa či psychoterapeuta, ale možno by nebolo od veci skôr navštíviť psychiatra....aspoň v niektorých prípadoch :) menej dejové ako naposledy, ale záver to opäť vytrháva nad priemer a postavy sa mi už definitívne dostali pod kožu. Najzaujímavejšia dejová línia patrí Jane a myslím, že sa to do konca seriálu nezmení. ()

castor

Odloučení s dcerou, blížící se seznamovací party, další trhliny v napjatě vášnivém manželství, trauma z minulosti. Jsme v polovině, objevují a prohlubují se odcizení, pochybnosti, nevraživost. A drobné lži a polopravdy, které můžou časem vyústit v obrovskou tragédii. Koho jsem ještě nepochválil, jsou dětští herci. Jejich casting je velmi přesný, což rozhodně nebývá samozřejmostí. U dospělých je to ještě lahůdkovější. Neřízená střela Madeline, šedá myška a depresemi stíhaná samoživitelka Jane a o manželství pochybující i rozvážná Celeste jedou směle dál. ()