Sviatky v San Franciscu sa blížia a Jen Taylorová (Tia Mowry-Hardrictová) čaká na povýšenie v reklamnej agentúre, kde pracuje. Jej život sa ale obráti hore nohami, keď zistí, že zdedila krásny hostinec na Aljaške. Po príchode do odľahlého mestečka stretáva miestneho právnika Briana Andersona (Rob Mayes), ktorý jej ukáže, že život v malej vzdialenej komunite nie je nudný ani márny, a má svoje nesporné výhody. Je plný zábavy a ľudí, ktorí si navzájom pomáhajú, najmä počas Vianoc. Je hostinec to pravé miesto, kam Jen patrí? (TV JOJ)

Zíza

Moc dlouhé na takovou koninu. Bez atmosféry. Bez pořádných hereckých výkonů (jako u televizních filmů je ani nehledám, ale i tak... to bylo průměrné podprůměrné i na televizi). A hlavně mi vysvětlete... co Amíci vidí svátečního na tom, že se vzdáte práce v korporátu a začnete dělat něco, „co vás vždycky bavilo/co vás odteď začalo naplňovat“? ()

javlapippi

Návod na použitie: nájdite si náležite ironicky založenú spriaznenú dušu a odškrtávajte zaradom všetky použité klišé. Ak si k tomu otvoríte fľašu, nič nepokazíte. ()

kacir

Neuveriteľne odpodzujúca hlavná predstaviteľka, ktorá by mala začať behávať a konzumovať viacej zeleniny ako perníkov. ()

chrispe

Opět tu máme průměrný vánoční romantický film, který svou danou dějovou linkou (jaký tento typ filmů má) nijak nevybočuje. Co mě na tomto mile překvapilo tak hlavní hrdinka, která sice cenu sympatie ve více momentech nedostane, ale není to žádná supermodelka, zato je to normální, krásná a cílevědomá žena, ačkoli celkově chladná - stejně jako zůstal podle mě chladný vztah dvou hlavních hrdinů. No a právě cílevědomost se v těchto typech filmů moc neodpouští a je vtipné, že jsem při sledování myslela přesně na to, co tu napsala Ziza. ;) ()