Oblastnímu školnímu řediteli Franku Tassoneovi (Hugh Jackman) a jeho věrné obchodní asistentce Pam Gluckinové (oscarová Allison Janneyová) jsou přičítány zásluhy za to, že se zasadili o nebývalý věhlas veřejných škol na Long Islandu. Vždy dokonale upravený a vypulírovaný Frank je mistrem v šíření pozitivních zpráv, ať už před publikem složeným z vedoucích představitelů místního společenství, nebo před znepokojenými studenty či rodiči ve své kanceláři. Frank zkrátka budí dojem, že mu zdánlivě nelze nic vytknout. Dokud se odvážná reportérka školních novin (Geraldine Viswanathanová) nezačne prokousávat finančními výkazy a odhalovat zpronevěru gigantických rozměrů. Frank se však za žádnou cenu nehodlá vzdát a začne nevybíravým způsobem zametat všechny stopy. (HBO Europe)

Aquila

Dobrý výkon Hugha Jackmana, ale celý film je homogení plocha, která se posouvá velmi předvídatelně bez jakýchkoliv dramatických změn. Tedy ani příběh, filmově žádná přidaná hodnota než dokumentární záznam. Zbytečný film, který může mít nejvýš lokální hodnotu pro studenty zmíněných škol. Možná, kdyby "novinářka" Geraldine Viswanathan se svým příběhem byla alespoň trochu zajímavá, mohlo se z toho něco vykřesat, ale ve filmu působí jako mdlá, rozmazaná, téměř neviditelná kaňka s konstantním kyselým výrazem. ()

JB001

"Kdo nekrade okrádá rodinu" po americku, ale že bych z toho byl na větvi to fakt ne...Píši to v kontextu toho, že předevčírem jsem po letech viděl znovu Polanského Čínskou čtvrť s Jackem Nicholsonem a s Fay Dunaway. Jó to byla jinačí filmařina... ()

Doffy

Přišlo mi, že to režisér nedokázal správně uchopit. Jackamanova dějová linka působila nudně až zbytečně. Naopak nejzajímavější byla ta studentské novinářky, kterou ořezaly na nutné minimum. Je to škoda. ()

Tomulka

Tento film skoro o dvě hvězdy vytáhl hlavně Hugh Jackman. Na něm stojí celý film. Chabý scénář a režii vytáhl tento herec o dvě třídy výše. Tato role patří rozhodně mezi jeho nejlepší!!! ()

ollie24

Skvělý film postavený na neuvěřitelném opravdovém příběhu. Hugh Jackman znovu a znovu překonává veškerá očekávání a doručuje precizní výkon. 9/10 ()

Grezocrusk

Asi to nebol určený film premna, film som skoro do polky prespal a postupným posúvaním filmu som ho nakoniec dopozeral.daných 103 minut by sa kludne vošlo do 45 a iba by to filmu pomohlo. ()

ZuziBoss

Nechápu to nizké hodnocení. Film byl super!!! A velmi doporučuji. Rozhodně to není nuda. Naopak se krasně ukazuje to “pozlátko” navenek. ()

Kohy007

Nevěděl jsem co od toho snímku očekávat a byl jsem překvapen že je to podle skutečné události. Hugh byl opět dobrý. No jsem zvědavej kdy se tohle stane u nás 🙂 ()

Fonnel

Jsem rád, že jsem si dopředu nepřečetl profil filmu a nečekal komedii. Popravdě jsem vůbec nevěděl co od toho čekat a nakonec se z toho vyloupnul motýl. Hugh a celý team to zvládnul na jedničku a protože žádné spoilery, tak se na to mrkněte, jenom nečekejte komedii ;) P.S. Dávám pět hvězd, i když to bylo spíš za čtyři, abych kompenzoval hodnocení, které je úplně mimo. ()

McGuffin

Buď špatné vzdělání, nebo Špatné vychování, Bad Education, můžete si vybrat. Ředitel veřejných škol na newyorkském Long Islandu zajišťuje k naprosté spokojenosti veřejnosti žákům skvělé vzdělání a, špatně vychován, sobě peníze ze školních veřejných rozpočtů. Autor a producent Mike Makowsky převypráví skutečný příběh o chybějících miliónech veřejných dolarů a pozdním veřejném poučení, že nejhloupější je nechat rozhodovat cizí lidi o cizích, zde veřejných penězích. Pokud publikum nečeká poučenou nápravu, ale jen individální trest za zpronevěru a prostopášnosti, třeba let Concordem, má ho mít. P.S. To jsou řádky o příběhu, ne o filmu okolo něj. https://www.macguffin.cz// ()

jethrotull

Mohol to byt ovela lepsi film,ale to by musel byt iny reziser. Absolutne nevyuzity namet a potencial urobit z toho pecku. TAkto to je len priemer. ()

Ryan Gosling jako vlkodlak?

Ryan Gosling jako vlkodlak?

30.05.2020

Studio Universal pokračuje v oživování svých klasických monster, a další na řadě je podle všeho Vlkodlak. V nové verzi by si pak hlavní roli mohl zahrát Ryan Gosling (Drive, Blade Runner 2049).… (viac)