Libby Pärsonová (Ashley Judd) má všetko. Bohatého pekného manžela, ktorého miluje, syna Mattyho, ktorého zbožňuje, krásny dom blízko Seattlu, skvelých priateľov. Jej idylický život sa ale zrazu zmení na nočnú moru po tom, čo jej muž náhle zmizne počas romantickej vychádzky a ona je obvinená z jeho vraždy. Obžalovaná a odsúdená, Libby prinúti svoju najlepšiu kamarátku Angie (Annabeth Gish), aby adoptovala jej päťročného syna. Angie súhlasí, ale potom s Mattym záhadne zmizne. Libby sa podarí s pomocou svojich priateliek vo väzení, Margaret a Evelyn, po telefóne nájsť Angie a spojiť sa s ňou a so svojím synom, ktorí sú teraz v San Franciscu. Odhalí, že obaja žijú s jej bývalým manželom, ktorý svoju smrť len predstieral, aby mohol prijať novú identitu. Jej priateľka vo väzení, Margaret, ktorá je tiež odsúdená za vraždu manžela, jej ako právnička prezradí, že až sa Libby dostane z väzenia, bude môcť svojho manžela zabiť pokojne aj na Times Square a nič sa jej nestane. Podľa práva, nemôže byť odsúdená dvakrát za rovnaký zločin. (TV Markíza)

Ruda.neck

Hodně průměrný film, nechce se mi ani psát thriller, protože žádné napětí ani emoce jsem opravdu necítil. Nezachránil to ani můj oblíbený "šerif" Tommy Lee Jones ve své roli tvrdého, ale spravedlivého lovce padouchů. Taky nevím, proč stále dělá Hollywood z tradiční právní zásady "ne bis in idem" takový speciální americký právní fígl (viz např. 15 minut). ()

andydufrsn

Po celkem zajímavém rozjezdu se film rozplyne v sérii nepravděpodobnejch a za vlasy přitaženejch scén. Tommy to má jako pokračování Uprchlíka a Ashley není, i přes velkou snahu, akční hrdnika takže její přerod z hodný ženušky v mstitelku (či záchranářku svýho syna) sem jí vůbec nežral . Škoda, z tohohle se dalo vytřískat víc! ()

stanslon

Radím vám dobře. Pokud film začíná takhle a na zakrvácené lodi stojí krásná herečka s nožem v ruce, právě když přiráží policejní člun, vypněte to. Vyjimka pouze pro ty, kdo právě tuhle žerou (ať už je to Ashley, Pamela, Victoria, či Marylin.) Ale ani vy nečekejte, že se ještě běhen filmu znovu svlékne. Najděte si raději její obrázky na "nude actresses". ()

Maza2222

D.O.K.O.N.A.L.Ý! Herecké výkony mě překvapily, děj taky. Film je i hodně zajímavý. Ale tu sex scénu na začátku mohli vynechat. jinak Áčko. Nejlepší akční film roku 1999. On to zas takový akční film není. A přišlo mi to jako remake Akčního filmu Uprchlík, to ale nevadilo.. Opět tolik kritiky na dobrý film. Za mě 100 procent. ()

Namefar

To mohl být tak dobrý film, líbila se mi kamera, výprava a ..... hlavni představitelka v NEakčních scénach. Bavil jsem se. 3* s odřenýma ušima... ()

CSGoddess

Typický thriller o léčce a pomstě mezi manželi. Jones podává svůj obvyklý herecký standard drsného poldu co se s nikým nesere a na Judd se tu dá koukat, což už dnes neplatí jelikož na její oteklý ksicht bych už dneska nezavadila ani pohledem, navíc není moc sympatická herečka. Tohle je asi jediný film kde mi nevadí. Jinak kdo má rád thrillery bude s tímhle filmem spokojen. ()

Tomgunses

Moje kultovní záležitost, viděno mockrát. 90 % a opět nechápu zdejší hodnocení, jako již milionkrát, vy filmoví znalci... No comment. ()

Nikol45

Ashley Judd je prostě neodolatelná. Kriminálka jak má být. Námět super i když na tohle téma bylo spoustu filmů a Tommy Lee Jones se mi zde moc líbil. Když dávají kouknu znovu. ()

DoctorVisual

Vo filme bolo veľa chýb a nelogických situácii. Charaktery celkom plytké, dokonca ani Tommy Lee Jones to nejak nezachránil. Na môj vkus príliš predvídateľný film. ()

gggggg

Za mňa veľmi svižné béčko, ktoré ma prekvapilo svojou priamočiarosťou a veľmi rýchlym spádom deja. Je to síce už otrepaný námet, ale tento snímok mi celkom učaroval. Ani neviem, či kvôli sympaticky nesympatickému Tommy Lee, alebo celkom sexy Ashley. ()