Reklama

Reklama

Playmobil vo filme

  • Česko Playmobil ve filmu (viac)
Trailer 10

Obsahy(1)

Keď Marlin mladší brat Charlie nečakane zmizne v čarovnom animovanom svete Playmobil®, nepripravená Marla sa musí vydať na cestu, aby ho priviedla domov. Ako sa vydáva na fantastickú cestu naprieč úžasnými novými svetmi, Marla sa spojí a stretne s nepravdepodobnými a hrdinskými novými priateľmi – svojským kamionistom Delom, temperamentným a charizmatickým tajným agentom Rexom, robotom, extravagantnou vílou a ďalšími. Prostredníctvom svojho akčného dobrodružstva si Marla a Charlie uvedomia, že bez ohľadu na to, čo sa vo vašom živote odohráva, môžete dosiahnuť čokoľvek, keď veríte v seba! (Bontonfilm SK)

(viac)

Videá (7)

Trailer 10

Recenzie (25)

M.i.k.e 

všetky recenzie užívateľa

je celkem evidentní,že Playmobil (který pro mě byl vždycky ošklivější Lego,popřípadě o malinko hezčí Igráček) se inspiroval právě u Lega a nechal si natočit svůj PR kousek.Bohužel pro ně jsem ale takhle zoufale nezábavný a nudný animák neviděl už roky.Animace se je sice ok,ale humor tu není vůbec a když už přijde pokus o něj,tak nefunguje.Příběh je navíc slepenec nezáživných klišé a už asi od půlky kdy mi došlo,že se nic nezmění mě přestalo zajímat co bude...20% ()

MrHlad 

všetky recenzie užívateľa

Brácha se ségrou se octnou ve světě podivných a ne moc hezkých panďuláků a když se bratr ztratí, musí ho sestra najít a zažije velké dobrodružství. Teoreticky. Playmobil ve filmu je hodně usedlý animák, který spoléhá hlavně na to, že ukáže co nejvíc stavebnicových věcí a člověk kvůli tomu přestane vnímat, jak je ve všech směrech přinejlepším průměrný. S dětmi se to zvládnout dá. Bez nich není důvod, abyste to viděli. ()

Reklama

T2 

všetky recenzie užívateľa

Rozpočet $75miliónovTržby USA $1,083,213Tržby Celosvetovo $13,759,990▐ Technicky nie je animácia najhoršia ale dejovo to pláva dosť v rutine. Skutočná zábavnosť je minimálna. V priamej konkurencii / či konfrontácii s LEGO filmami to je o úroveň nižšie. Animáky posledných rokov okrem Pixaru a Disney sú dosť ošuntelé. Bez väčšej výpovednej hodnoty. /videl v kine: 50%/ ()

honajz2 

všetky recenzie užívateľa

Když jsem se dozvěděl, že tenhle film bude, tak jsem se tomu nahlas zasmál a řekl jsem si, že až to půjde stáhnout, kouknu na to. Já špatné filmy rád. Výsledek dopadl líp, než jsem očekával, ale o dobrý animák nejde ani náhodou. Ono to ani nemá čím zaujmout - putování po různých světech je tady vykradeno z Lego příběhu, akorát se s ním až tolik nepracuje (a to propojení mezi těmi všemi světy prostě nefunguje), stejně jako s postavami a i vším ostatním. Nějaké zajímavé postavy tady taky nejsou, i když postav samotných se tu objeví hodně, vtipné to taky není a mě osobně to i připadalo utahané. A co mě teda hodně naštvalo, byly všechny ty hrozné písničky (no dobře, abych nekřivdil, ta u vikingů se poslouchat docela dala, ale ten zbytek... ne, já prostě nesnáším "muzikálové" animáky a málokterý se mi líbí (třeba Lego příběh 2)) a úmrtí rodičů hnedka krásně ze začátku, hlavně jak to ještě bylo hrané, jsem měl dojem, že se to celé přetransformuje do nějakého prazvláštního pokračování Vejdi do prázdna... Ta poznámka je sice trochu mimo, ale nemohl jsem si na ten film nevzpomenout. Zase ale na druhou stranu je ten film celkem koukatelný a dá se zvládnout bez větších následků a rozhodně ani není tak hrozný nebo trapný, jako některé jiné (někdy i slavnější) animáky. Proto mu ty 2* dám, ale upřímně na víc než jedno zhlédnutí to není. ()

silentname 

všetky recenzie užívateľa

"Playmobil: The Movie" ani náhodou nemôže konkurovať ostatným animovaným filmom, ktorým by sa chcel priblížiť? Ktorým? Úprimne si myslím, že na to si viete odpovedať aj sami. Takže nie, nebudem ich sem vypisovať. Pre mňa osobne slabý počin. Nečakal som od toho ale moc. Anya Taylor-Joy tu dokopy vôbec nevie zažiariť a moc filmu pridať nevie. Keby hral jej postavu ktokoľvek iný, tak by to podľa mňa nič nezmenilo. Dievča je šikovné, ale nerozumiem, prečo sa dostala do tohto filmu. Je to proste nudná rola protagonistky v divnom svete. Takej, aké sme už videli veľakrát predtým. Animácie sú okey, no myslím si, že film by potreboval nejakú krajšiu farebnú paletu, ktorý by priniesol niečo krajšie na pozeranie. Okrem toho dizajny niektorých postáv nie sú zrovna najlepšie zvládnuté. Pripomínajú mi iné postavy, ktoré boli figúrkami v inom animovanom filme, ktorému sa to snaží podobať. Najviac je to pre mňa vidno, keď sa pozriem na zloducha filmu. A potom sú tu ešte okrem toho aj hudobné čísla, ktoré sú podľa mňa tak zabudnuteľné a nudné, že film nemá reálne čo posunúť do nejakej zaujímavejšej roviny. Myslím si, že najlepšia časť celého filmu bol pre mňa úvod, kde sa stretneme s našimi postavami (v tom čase ešte hranými). Tomu som dokázal asi najviac uveriť. A aj čo sa z toho odvinulo. No všetko ostatné je staré známe v inom kabáte, ktorý nie je dostatočne pekný na to, aby som to pochválil. Hodnotenie: C- ()

Galéria (42)

Zaujímavosti (2)

  • Postavu Fairy Godmother v Nemecku nahovorila víťazka 10. nemeckej superstar Beatrice Egli. (JADIM)
  • Celosvětová premiéra proběhla 10. července 2019 na Mezinárodním animovaném filmovém festivalu v Annecy. (ČSFD)

Súvisiace novinky

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

S blížícím se koncem roku se pochopitelně pojí vznik různých žebříčků, rok 2019 je ale specifický ještě v tom, že spolu s ním zároveň končí i celá dekáda, a to ohlížení proto bude místy větší.…

Reklama

Reklama