O 10 let mladší

Česko, 2018, 60 min

Réžia:

Jana Rezková

Účinkujú:

Monika Absolonová (moderátor), Martina Randová (moderátor), Osmany Laffita, Daniela Havlíčková

Zbrusu nový pořad TV Nova O 10 let mladší představí divákům unikátní proměny dvojic.Nejedná se však o náhodně vybrané dvojice, každou spojuje nějaký vztah. Kamarádi, sourozenci, partneři, spolubydlící nebo i sousedé změní svůj dosavadní život a omládnou o deset let. O dvojice se postará tým špičkových odborníků – např. lékařů estetické medicíny, módních stylistů,výživových poradců a dermatologů. Diváci se mohou těšit na zákulisí náročnějších zákroků z plastické chirurgie či dermatologie. Pořadem bude provázet empatická a talentovaná zpěvačka Monika Absolonová. V každé epizodě mezi sebou budou bojovat dva týmy odborníků a udělají vše pro to, aby svého klienta omladili o co nejvíce let. Reality show O 10 let mladší je plná neuvěřitelných proměn obyčejných lidí. Sledujte příběhy lidí, kteří změní svůj život! (TV Nova)

Marze

Nezdá se mi to moc zábavné, spíš únavné. Ale zároveň poučné , vzdělávací a teskné. Zajímavé je, že hodnocení "odpad" dávají i ženy, u mužů to chápu. Dnes je ten kult mládí že a komu je přes třicet není pro zaměstnavatele už tak atraktivní. Ještě že máme nejmenší nezaměstnanost v Evropě. Ženy to mají těžší. Nedávný výzkum ukázal, že přesně v 35 letech se jim začne prudce měnit kvalita kůže. A v den padesátých narozenin začnou zažívat efekt, že jsou najednou pro muže jakoby neviditelné. Proto se divím, proč mají dnes ženy tak pozdě děti. Před dvaceti lety to ještě bylo v 20-21 letech a na 27 letou se v porodnici chodily zdravotní sestry dívat jako na raritu. Dnes mají děti ve třiceti kvůli profesním tlakům a sestry se chodí dívat jako na raritu na 40 leté těhotné ženy. ()

MsUtahraptor odpad!

Pár kilo make-upu, dražší moderní hadříky (tj. nevkusná kombinace "ležérního", zpola bezďáckého stylu a špatně padnoucích, neladících nóbl prvků), nějaký ten zázrak estetické medicíny, a štěstí je na světě! Všichni se najednou strašně milují, za všechno jsou nehorázně vděční... Ještě, že máme ten botox, a ty úsměvy nám tak pěkně drží. ()

SOLOM.

Dávám přednost přirozené kráse, před tou „chirurgickou/plastickou“ a je jedno jestli mi je (bylo/bude) 18 / 30 / nebo 60. Ono je mnohdy lepší když člověk ví, jak jeho protějšek vypadá normálně, než když ze sebe smyje tunu mejkapu a pak se nejeden zhrozí co to je za šeredu, když někomu prasknou nějaké silikony, nebo začne mít zdravotní problémy, protože jeho tělo nepřijmulo prostě „cizí těleso“. Jasně, někomu to pomůže hlavně po psychické stránce (třeba ženám co prodělaly rakovinu prsu) – hodně lidí však z toho má jakousi formu úchylky - ale tenhle pořad nám stejně moc kvalitní podívané nenabídl… ()

Ondr4H odpad!

Prosím vás novo nedělejte z lidí pitomce, u mise nový domov ukazujete stavební zázraky za pět dní.Zde zas scifi lidské, prej že se dá po plastice cvičit a prý za blbý měsíc se dá tolik udělat, zvlášť když je rozřežete hned třetí den.Absolutní hovadina, to by jim ty stehy akorát popraskali. Akvárko je nechutné a celé vyznění pořadu je poplatné konzumní době, které dává umělost nad přirozeností. ()

LIVINGDEAD odpad!

Opět ostuda! Tvůrci pořadu by se měli podívat, jak vypadá proměna v USA. Mimochodem, tým špičkových odborníků, by sám potřeboval proměnu. Jedna tlustá manda za druhou! Co se týče pořadu, spíše to byla seznamka se zoufalou dvojicí než proměna. A finále? Dědek zůstal dědkem s pomačkaným ksichtem a ženské hádali tolik, kolik ji bylo, tak jakápak proměna? 💩💩💩💩💩 ()