The Twilight Zone - Season 2

(séria)
USA, 2020, 6 h 22 min (Minutáž: 31–46 min)

Jordan Peele (rozprávač), Sara Amini, Jimmi Simpson, Morena Baccarin, Veena Sood, Colman Domingo, Tony Hale, Kristin Lehman, Mike Dopud, Gillian Jacobs (viac)

Vabr

Kdyby zde nebyly 3 špatné díly, tak bych dal 4 hvězdy a řekl bych, že tato série je mnohem lepší, takhle je jen lepší. Je skvělé, že je zde mnohem víc dobrých dílů, mají hodně mrazivou atmosféru, mnohem lepší nápady, využívají konečně maximálně svůj potenciál (1. série mi nejvíc vadila v tom, že měla velký potenciál, ale vůbec ho nevyužila), barvy jsou skvěle laděné a délka je o dost lepší. Trailer je mnohem poutavější, líp udělaný a mrazivější. Jordan Peele je mnohem otravnější. Už v první sérii mi jeho vstupy vadily, ale tady jsou ještě horší kvůli tomu green screenu, který se tu u jeho vstupů objevuje. Špatné díly jsou hrozné a jsou opravdu sračky (8 ne). Určitě bych chtěl 3. sérii, protože si myslím, že se to už bude zlepšovat, má to potenciál, dobré díly jsou skvělé a nové Twilight Zone je lepší než to původní. NEJLEPŠÍ DÍLY: 1. Ovation 2. Meet in the Middle 3. Try Try NEJHORŠÍ DÍLY: 1. You Might Also Like 2. A Human Face 3. 8 VYHODNOCENÍ: PROSÍM, KDO POCHOPIL POSLEDNÍ DÍL, NAPIŠTE MI ()