Vabr odpad!

Lidi, viděli jsme to stejný? Protože já si myslím, že ne podle toho sakra dobrýho hodnocení. Takovou nepochopitelnou hovadinu jako je tato, jsem vážně dlouho neviděl. Když jsem zjistil, že je to od Oze Perkinse, tak se mi zježily všechny vlasy na hlavě. Sice jsem viděl jen jeden jeho film, ale podle toho filmu a hodnocení u ostatních jeho filmů jsem pochopil, že to bude pěknej shit. Zdá se mi, jako by byl tento díl natočený jen pro nějakou vyšší intelektuální sektu společnosti, protože já musím být asi totální buran, že tohle nechápu. Název dílu je dobrý. Čekal jsem, že tento díl bude průměrný, ale takovouhle pí*ovinu opravdu ne! Herci hrajou divně a špatně, možná to tak hrát mají?? Snažil jsem se díl pochopit, ale po asi 15 minutách mi došlo, že to vůbec nikam nevede a ani vést nebude! Díl by se spíš měl jmenovat Egg, protože tohle se mi opravdu nelíbilo! Díl byl dlouhej a nepochopil jsem, jak tu fungují rodiny. Připomnělo mi to tou špatností díl Miss Galaxie z Neuvěřitelných příběhů. Hrůza děs. Unášení hlavní postavy vypadá fakt příšerně. Konec je totální CGI shitka. Nechápu, proč je opět poslední díl tak špatný. Spíš by sérii měli uzavřít dobrým dojmem něž otřesným a nic ku*va nechápajícím dojmem. PROSÍM, KDO POCHOPIL PŘÍBĚH A CO JE TO PODLĚANÝ EGG, NAPIŠTĚ MI TO PROSÍM DO POŠTY. CHCI TO TAKY POCHOPIT!!! ()