Zlej kluk #2

(festivalový názov)
  • USA Bad Guy #2
Krátkometrážny / Komédia / Horor
USA, 2014, 10 min

Povýšení v práci je událost, kterou je třeba řádně oslavit. Ne už tolik, pokud pracujete v oblasti kriminálního podsvětí a služeb. Zvláště pokud povýšíte na pozici Zlýho kluka číslo 2, který je vždy exemplárně zmasakrován velkým šéfem, aby se zbytek týmu začal konečně snažit. (Festival krátkých filmů Praha)

EvilPhoEniX

Tohle je fakt absurdní šílený masakr!! :D   Hlavní hrdina je tam celý film od krve a se sekáčkem zapíchlý v noze!   Je to vtipné, brutální ( kyselina!!) a docela zajímavě vymyšlené. Bavil jsem se. 8/10. ()

SOLOM.

Tento krátkometrážní kousek z mafiánského prostředí zaujme především několik „černohumornými“ scénkami, nežli jako celek. Je tu totiž kupa nudného kecání, ale zas na druhou stranu tu pěkně stříká krev a samozřejmě nechybí ani gore. Eliminování členů gangu vlastním nespokojeným šéfem se mi líbilo, ale nejlepší pasáž přijde na samotném konci tohoto příběhu. Máte-li rádi ujeté blbosti, určitě na to mrkněte, ale nečekejte žádnou „příběhovou hitparádu“…50% ()

corpsy

Pohodička, to áno. Ak si malý mafiánský hajzlík, človiečik pre všetko premyslí, že to všetko nestojí za všetky tie benefity. A rozhodne sa konať. ()