Goblin Slayer

• Japonsko ゴブリンスレイヤー (viac)
Japonsko, (2018–2023), 9 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Predloha:

Kumo Kagjú (kniha)

Júičiró Umehara, Jui Ogura, Nao Tójama, Júiči Nakamura, Tomokazu Sugita, Jóko Hikasa, Maaja Učida, Juka Iguči, Jošicugu Macuoka, Ikumi Hasegawa, Daiči Hajaši (viac)

Mladá kněžka se dostává do party nováčkovských dobrodruhů, kteří se chtějí vydat na úkol zabíjení goblinů. Přestože jsou goblini snad nejslabší monstra v tomto světě, ve skupině tvoří velikou hrozbu a skupina dobrodruhů jeden po druhém umírá. Na pomoc skupině však přichází muž, který oddal celý svůj život zabíjení goblinů... (Gantai)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (26)

Jungle Cruise (2023) (S02E07)

Přemožení velké potvory a zahájení další výpravy. Tentokrát do nějakého velkého chrámu. A roli v tom hrají kupodivu goblini. ()

Heart of Darkness (2023) (S02E08)

Boj v chámu s svatba. Obojí hodně odbité. Zajímavý moment voda ve výtahu? Co to jako bylo? A zajímavá metoda proměnit krev ve vodu? Ale bez trvalého účinku? Divné. ()

Katsute Atta Seishun: Ima Soko ni Aru Hai (2023) (S02E09)

Tento díl byl zatím nejzajímavější z celé řady. Kněžce se zase zapalují lejtka, ale goblini tady jsou. Mají tajemného vůdce a návštěva města také může být fajn. ()

City Adventure (2023) (S02E10)

Lázně a trochu nahoty. Krádež oblečení a jak jinak než únos gobliny. A kdopak se nám o to postará? ()

Oojo no Junan (2023) (S02E11)

Boj v dungeonu spousta mrtvých goblinů. ()