Goblin Slayer: Goblin's Crown

• Japonsko Goburin sureijá: Goblin's Crown (viac)

Dobrodruh, kterému nikdo neřekne jinak než Goblin Slayer, přijímá se svojí partou další zakázku. Ta, jak hrdinovo jméno napovídá, bude opět z velké části zahrnovat zabíjení goblinů, ale také jde o důležitou záchrannou misi. Je to totiž již nějaký čas, co se na daleký sever vydala skupina dobrodruhů pod vedením dcery jedné z místních šlechtických rodin a od té doby o této výpravě nikdo nemá žádné zprávy. Je možné, aby byla dívka, nebo někdo z její skupiny, ještě naživu? Goblin Slayer věří, že šance pořád existuje, ovšem velice brzy je překvapen tím, jak moc se dokázali goblini v této nehostinné krajině adaptovat a jaký strategický a technický pokrok zde během krátké doby předvedli. Ovšem to hrdinu pouze utvrzuje v tom, jak moc jsou jeho nepřátelé nebezpeční a že jediný dobrý goblin je ten mrtvý... (Jeoffrey)

Terezinka198

Nic moc nového nebo jiného oproti předešlému seriálu. Máme tu novou postavu, jinak je to zase recept, jak zabít Goblina na tisíc způsobů jinak. ()

Sashmen13

Trocha starého dobrého PTSD, goblinů, Goblin Slayera a jeho bandy a máme film. Neurazí, ale není to nic speciálního, spíše počítá s Vaší znalostí seriálu a staví na něm. Docela sranda a og charaktery dostanou své chvíle, aby nám řekli něco o sobě a své motivaci/životě/cilů. ()

Jeoffrey

Za mě nepřináší tenhle film do světa Goblin Slayera v podstatě nic moc nového. Je to jen takové další dobrodružství, které opět zahrnuje zabíjení goblinů, zjištění, že ty potvory se dokáží docela dobře přizpůsobit na nejrůznější situace a že je tam vždy nějaký ten velký prevít, co je chytřejší, silnější a co si prostě zaslouží, stejně jako všichni ostatní goblini (ovšem tenhle o něco víc) zemřít! Po pravdě od filmů čekám něco víc epického, promyšlenějšího, zajímavějšího, také co se týká animace, tak očekávám, že u filmu bude prostě o něco lepší, ale tady jsem z toho měl pocit, že jenom sleduji další část seriálu - jen tak nějak vcelku. Co mě potěšilo byl fakt, že než začalo tohle dobrodružství, tak jsem si mohl osvěžit děj seriálu díky 25 minutovému shrnutí v podobě speciální episody s názvem The Priestess's log, která je součástí DVD (jako takový předfilm). A celkový dojem? Pořád tak nějak stejný, jako u seriálu. 6/10 ()

Kimkong

Neurazí nenadchne. Jedna nová postava, která není zajímavá. Jinak vše již viděno v seriálu, Různé taktiky, brutální likvidace goblinů. První třetina filmu je shrnutí seriálu. ()