Když přemýšlí nad zápletkou svého dalšího duchařského románu, zavolá skeptickému Stevenovi jeho sestra, a to spustí celou řadu osudových událostí. (Netflix)

hEROic

Brutální atmosféra. Asi po čtvrt hodince jsem si musel dát pauzu, stály mi snad všechny chlupy na těle! Uznávám ale, že svou roli sehrálo, že máme malé děti a já na to koukal sám. Zbytek dílu naštěstí trochu zvolnil do klasiky. :) 85% ()

JetDryerFan

Na první díl jsem se raději dívala “na sraba” (tzn. ve dne) a asi jsem dobře udělala. Více než samotný děj je totiž přijemně děsivá atmosféra v níž se vše odehrává. Prozatím si nechávám rezervu, protože tuším, že tohle se ještě rozjede. ()

helraiser

Pilotní díl k seriálu o strašidelném sídle a o jedné rodině co v něm žila se skutečně povedl a svou úlohu, tedy navnadit diváky na další díly splnil dokonale. Děj se bude vlastně odehrávat ve dvou časových pásmech, v přítomnosti a v minulosti kdy tam dotyčná rodina žila. Atmosféru to má perfektní, dlouhé záběry po starém sídle dodávají tu pravou porci napětí, ztvárnění nadpřirozena zatím decentně ovšem výborně a charaktery hlavních postav jsou vykresleny opravdu zajímavě. O trošku více strašeníčka a bylo by to na plný počet. Zatím opravdu spokojenost a jsem zvědavý s čím nás překvapí další díl. Prozatím to vypadá na opravdu super duchařský seriál. ()

TesterX

Asi jsem se nechal strhnout kvalitními kritikami tak moc, že jsem taky moc očekával. A dostal jsem průměrnou, pomalu plynoucí kecárnu. Hold seriál. Nicméně to svoje dobrá místa mělo a zvědavosti se neubráníte, takže dalšímu dílu dám šanci. ()

gonzo

Výborná člověčinka, jak jsme u Flanagana zvyklí. Je to prostě mistr současného hororu. Každému nesedne, protože nepotřebuje děsit za každou cenu. Důležitější jsou pro něj postavy. ()