Vitální Terry Doolittleová je bankovní úřednicí a vede poměrně osamělý život bez jakékoli radosti. Zatímco sedí u počítače a sní o princovi z pohádky, objeví se náhle na monitoru volání o pomoc od jednoho britského agenta, který byl zatčen v některé ze zemí někde ve východním bloku. (oficiálny text distribútora)

mira007

Průměrná špionážní komedie s Whoopi Goldberg ve své jedné z prvních rolí. Přesně ten tip filmu, který zestárl okamžikem rozpadu SSSR a revolucemi v jeho satelitech. KGB možná jednou přijde tematicky jako módní retro ( viz. Rudá volavka ), ale tenhle film na světlo světa z archívů už nevytáhne. ()

NorseSword24

Aj keď, aj teraz vznikajú priemerne tupoty ako napr. Quantumania, tak tieto staršie majú lepšie čaro. Áno je to úplný priemer o tom neni reč. Ale užil som si to, zabavil som sa a to práve viac ako u väčšiny nových marveloviek či iných akčňákoch. Na tých starých komédiách proste niečo je. A ešte keď to má aj dobrú pesničku... ()

LilyDeLarge

Whoopi a její smích! Já jí prostě zbožňuju. A myslím si, že scéna, kdy se její šaty dostanou do skartovačky je nezapomenutelná. "I was raised by two lesbians? Come on, Mick. Fuck a duck!" ()

Frog.cz

Nevím ale myslím že je zde nespravedlivě nízké hodnocení,já jsem se královsky pobavil,možná i díky skvělému dabingu Jarky Obrmaierové.U mne jasných 85% ()

Nonna

Ač má tato romantická krimikomedie poněkud za vlasy přitažený scénář, Whoopi Goldberg je v ní tak skvělá, že se dá leccos odpustit. Udivilo mě, že je to jeden z jejích prvních snímků, protože hraje vyzrále a už tak "po svém", jak je známa daleko později. Její image je naprosto senzační a to, jak si jede celou dobu, ať se střílí nebo vyhrožuje, ve své linii a zvycích, je nádhera. Nejkrásnější je její převlek na konzulátu. Co se elektroniky a počítačů, na kterých děj stojí, týče, dnes už se na tento film dá dívat skoro jako na historický, ale komedie je to stále nestárnoucí. ()

Reiner

Pobavil jsem se kdysi, ale i nyní po tolika letech. Oddechovka skvělá a Whoopi je ve filmu prostě nepřekonatelná, což je i díky skvělému dabingu :) ()

Cor-Angar

Řekněme, že to byla v podstatě hrozná blbost, ale 2 hvězdy by byly asi málo :) Whoopi mi nevadí (v některých filmech se mi naopak líbí, viz. Duch) a ani tady nebyla špatná, ale to střídání šílené komedie s kriminálním thrillerem na mě bylo chvílema trochu moc. Nicméně nějak se tomuhle filmu povedlo upoutat ve dvě ráno mou pozornost a já doteď nechápu, co mě u filmu drželo až do konce. Každopádně něco do sebe to asi mělo. ()

iveta234

Procent tento film sice moc nemá, ale já jsem nadšená...Úžasně stvořený, nápaditý, herecky moc pěkně obsazený, prostě pro mě "bomba". U mě 5* ()

Režisérka filmu Velký Penny Marshall zemřela

Režisérka filmu Velký Penny Marshall zemřela

19.12.2018

Penny Marshall, režisérka filmů Velký, Čas probuzení nebo třeba Velké vítězství, zemřela ve věku 75 let. Americká producentka a režisérka byla sestrou rovněž zesnulého Garryho Marshalla (Pretty Woman… (viac)