Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pôvabná kaderníčka Maggie Carpenterová (Julia Roberts) z malého amerického zapadákova už trikrát ušla svojim ženíchom spred oltára, a tak nečudo, že sa z jej neuveriteľného príbehu razom stala klebeta, po ktorej by rád siahol každý bulvárny novinár. Šance sa preto pochopiteľne chytí aj novinár Ike Graham (Richard Gere), ktorý z krčmovej informácie „z druhej ruky“ napíše atraktívny článok, aby sa opäť dostal do priazne svojich šéfov i čitateľov. Maggie však publikované historky popiera a za zverejnenie svojho súkromia chce redakciu zažalovať. Ike sa preto vyberie získať dôkazy priamo do mestečka, kde Maggie žije... Tu sa práve schyľuje už k štvrtej svadbe! Ike sa postupne zoznámi so všetkými bývalými ženíchmi, priateľmi, rodinou i samotnou Maggie. Tá má však od tejto chvíle ďalší problém v podobe sympaťáka Grahama, ktorý sa do nej postupne začína zamilúvať - a čo je horšie (Či lepšie?) i ona doňho! A tak je aj plánovaná svadba číslo 4 vážne ohrozená... (TV Markíza)

(viac)

Videá (2)

Trailer

Recenzie (226)

tron 

všetky recenzie užívateľa

„Trocha mi to pripomína Mlčanie jahniat.“ Veľmi voľné a neveľmi dobré pokračovanie trháku PRETTY WOMAN z roku 1990 je svižnou a milou stávkou na istotu pre romanticky naladených divákov na sobotný večer. Škoda len, že skvelý začiatok (s koňom) vyšumí do neurčitej atmosféry ničoty. Každopádne, ak milujete šarmantného Richarda Gerea a usmievavú Juliu Robertsovú, neváhajte. Príjemne ma prekvapilo, že z filmu cítiť, ako si všetci rozumeli, takže mnohé scény sú po hereckej stránke oveľa podarenejšie, ako by ste do mien Gere/Robertsová povedali. Ale druhý NOTHING HILL to nie je. A že už ten nebol geniálny. ()

Dever 

všetky recenzie užívateľa

Soundtrack James Newton Howard: 1. I Still Haven't Found What I'm Looking For - U2 [4:39] ,2. Ready To Run - Dixie Chicks [3:51] ,3. I Love You - Martina McBride [2:53] ,4. Maneater - Daryl Hall & John Oates [4:32] ,5. From My Head To My Heart - Evan and Jaron [3:12] ,6. Blue Eyes Blue - Eric Clapton [4:42] ,7. And That's What Hurts - Daryl Hall & John Oates [4:03] ,8. Never Saw Blue Like That - Shawn Colvin [4:39] ,9. You Can't Hurry Love - Dixie Chicks [3:06] ,10. You Sang To Me - Marc Anthony [5:25] ,11. You're The Only One For Me - Allure [4:03] ,12. Before I Fall In Love - Coco Lee [3:44] ,13. Where Were You (On Our Wedding Day)? - Billy Joel [1:59] ,14. It Never Entered My Mind - Miles Davis [4:01], ()

Reklama

Radyo 

všetky recenzie užívateľa

Tady chtěl někdo těžit ze slávy a popularity Pretty Woman a nějak se mu to vymklo z rukou, že? Ale opravdu, tohle si mohli všichni zúčastnění odpustit. Není to sice úplný blábol, ale tvůrci nepřináší absolutně nic nového pro tento již tak hodně profláknutý žánr. A Richard Gere? Pro něj už nemám slova. A kdyby se na Robertsovou nedalo aspoň příjemně koukat, tak bych ten film sundal ještě o hvězdu níže. ()

novoten 

všetky recenzie užívateľa

Jeden z důvodů, proč široká divácká veřejnost svého času začala nadávat na romantické komedie. Tisíceré reprízy v televizním odpoledni, nemožný diblík Julia, nepochopitelně sešlý Gere a za režií unavený Marshall s minimem svěžích nápadů. Nejvíc mě zaráží, že se Nevěsta prakticky vymyká žánru. Romantika v ní absolutně nefunguje a vtipná je skoro omylem. ()

dobytek odpad!

všetky recenzie užívateľa

Za normálních okolností bych se tomu vyhnul velkym obloukem, ale jednou jsem byl na návštěvě u bratra a tento film tam zrovna sledovala jeho stará, takže jsem značnou část z toho taky pochytil. Dost dlouho mi trvalo, než mi došlo, že to neni Pretty woman, ale jenom nějaká podobná sračka, ve který hrajou moji "oblíbenci" Richard Gere a Julia Roberts. Může se to zdát neuvěřitelný, ale tenhle film je ještě o něco blbější, než zmiňovaná Pretty woman, takže mi nezbývá nic jinýho, než to ohodnotit odpadem. Tohle totiž ani neni film. Tohle je prostě kýč. ()

Galéria (25)

Zaujímavosti (6)

  • Výraz „ptakopyska“, který Julia Roberts (Maggie Carpenter) předvádí, byl do filmu přidán poté, co režisér Garry Marshall viděl herečku, jak tento obličej dělá na jeho vnoučata, aby je pobavila. (Sfaxia)

Reklama

Reklama